פריצת דיסק והריון

פריצת דיסק והריון

שלום, אשמח לעזרתכם הנני כעט בהריון שני (שבע 10) כחצי שנה לאחר הלידה הראשונה עברתי פריצת דיסק דיי קשה ( L4-L5) שחייבה אותי לעבור 2 ניתוחי גב (התחילה פגיעה עיצבית) לכריתת החומר הדולף. מאז, כ- 3 שנים, מצבי יציב, ללא כאבים מיוחדים (וגם אם אלה מגיעים מידיי פעם, זה תמיד היה משהו שכדור אדוויל היה פותר) היום, אני נמצאת בעיצומו של הריון נוסף ואני יודעת שמשכחי כאבים לא באים בחשבון. עוד לפני שיגיעו הכאבים, הייתי רוצה למצוא מטפל לדיקור סיני שילווה אותי במהלך ההריון ע"מ שהגוף יוכל להתמודד בצורה הטובה ביותר עם ההריון מצד אחד ובעיית עמוד השידרה מצד שני. חשוב לי שזה יהייה מטפל/ת מאזור השרון (נתניה) עם ניסיון בטיפול של פריצת דיסק וכמובן ניסיון עם נשים בהריון. תודה וחג שמח

פריצת דיסק והריון

היי פוצי של מוצי, מזל טוב!
אכן, אדוויל הוא כדור אסור בהריון, אבל יש חלופות- למשל אקמול. אני מתארת לעצמי שאקמול לא מאוד מדגדג את הכאבים החזקים, אבל כדאי לדעת שאותו מותר לך לקחת, אם יש לך צורך בו. אני שולחת לך המלצה במסר על מטפל שנראה לי יכול להתאים לך בול, ומזכירה לחברי הפורום שהמלצות על מטפלים- רק במסרים אישיים. שיהיה בהצלחה, יעל

RanLoel

New member
הריון וכאבי גב

בנוסף להמלצה של יעל, חשוב ורצוי להפעיל את שרירי הגב בזמן ההריון. לרוב כאבי גב בתקופת ההריון קשורים לעומס על השרירים. הגוף מתקשה להתמודד עם המשקל הזמני החדש. היום קיימים סוגים שונים של פעילויות גופניות מבוקרות לנשים בהריון שמסייעות בהרפיית השרירים כמו יוגה לדוגמא. אני מצרף כתבה שפורסמה ב-Ynet ובה כמה דגשים חשובים. שיהיה הריון קל, רן

guysegal

New member
ישנו טיפול מצוין לכאבי גב בזמן הריון.

טיפול מעניין בדיקור לכאבי גב תחתון. הטיפול הוא אמנם סימפטומטי אך יעיל מאוד. Master Tong הביא אותו. דוקרים 2 נקודות בלבד - 1. בבלוטה שמאחורי הגולגולת (קצת מעל Du16), דיקור שטחי כלפי מטה. 2. צון אחד מעליה - דיקור שטחי כלפי מטה. למעשה תפירה של 2 מחטים. עושים את הטיפול הזה לבד, בלי מחטים נוספות. לשלוח את המטופלת הביתה והיא יכולה להשאר עם המחטים שעה וחצי - שעתיים. אפשר על בסיס יומי. הטיפול בטוח בזמן הריון, גם בטרמסטר הראשון. זהירות מדיקור בשבוע מתקדם. לעיתים צירי לידה מתבטאים בכאבי גב ולא נרצה להקל עליהם במקרה זה. הטיפול יעיל גם לא במצב הריון.

RanLoel

New member
דיקור לכאבי גב

אתה משאיר press tuck או שולח את המטופל עם מחטים הבייתה?

guysegal

New member
אני משאיר את המטופלת עם המחטים

אני דוקר עם מחטים רגילות ושולח איתן הביתה.

למעלה