צהרים טובים

oren351

New member
צהרים טובים

שלום לכולם אני חדש בתחום .....ואני קצת לא מבין למשל איך אפשר באמת לדעת לפי כל הדיבורים שלכם מה אמת ומה לא? מי גבר ומי אישה? האם אתם מכירים אחד את השני? מה אפשר לספר ומה לא ? ומה ההגבלות

זין 17 סמ

New member
אני אתן לך הסבר

כל בחורה שאומרת:"אני סתם כאן בפורום, בעלי מזיין אותי כמו שצריך" - משמע- לבעלה לא עומד, או שבעלה מזיין בחורות צעירות בעבודה. כל בחורה שאומרת "אני לא מתביישת במיניות שלי, ובכך שהזדיינת עם 50 גברים" - משמע - אני מתה למצוא בעל ולהתחתן, נמאס לי שכל מכוער עם זין גומר לי בפנים. כל בחורה שאומרת:" אני אוהבת למצוץ זין"- משקרת כל בחורה שאומרת:"אני לא אמצוץ לך לעולם"- טועה כל בחור שאומר שיש לו זין 17 ס"מ - משקר -יש לו 17.5

דנטל

New member
../images/Emo6.gif איזה שרוט

טוב, ולעניין השאלה - אי אפשר לדעת. צריך לפגוש את האנשים ואפילו רצוי להגיע למצב שהם ערומים, כדי לדעת אם זה גבר או אישה (וגם אז יש איזה כמה מקרים לא ברורים בכלל). בכל מקרה, יש פה כמה שמכירים, ולאט לאט יהיו עוד כמה שיכירו. תנסה לסמוך על האינטואיציה שלך. לי, אישית, היו התנסויות טובות מהאינטרנט, ותמיד התכתבתי איתם לא מעט לפני הפגישה, כדי שלאינטואיציה שלי יהיה על מה להסתמך.

oren351

New member
למשל את

מי את ....מי את האמיתית ומה את מחפשת? והאם את זו את ולא אתה? איך אני יודע.......

דנטל

New member
אתה לא יכול לדעת

וגם אם אני אגיד עכשיו שאני אישה, הרי שעדיין לא תוכל לדעת בבטחון. יודעים חברי הפורום שפגשו אותי ושהזדיינתי איתם - lizard, פירס, asagv. אני אמיתית גם בוירטואל. ומה אני מחפשת? להנות.

oren351

New member
גם אני מחפש להנות

אבל למשל איך אני יודע שלא מדובר בנערת ליווי אלא מישהי כמוני שזקוקה למגע

דנטל

New member
אתה בטוח שאתה רציני בקשר לשאלה?

הרי אם זו נערת ליווי, היא תבקש כסף.

oren351

New member
כן אני רציני כי.....

בסדר בואי נגיד שאת מדברת איתי ומביאה אותי לפגישה ורק אז את מבקשת כסף .? תשמעי הסיטואציה פה לנשים הרבה יותר פשוטה מאשר לגברים. אנחנו בין אם אנחנו נשואים או לא הרי ברור ןטבעי לכולם שאנחנו רוצים בדרך כלל דבר אחד....ולרוב גם מבלי מחויבות נכון? ואצל אשה זה הרבה יותר מסובך....קודם כל האם את באמת אשה? דבר שני מה את רוצה ....מחויבות?? או סתם סקס....ובואי נגיד שבשביל הסקס אמרתי לך שגם אני רוצה מחויבות ואחר כך נעלמתי....הרי את יכולה להציק במידה ואת לא יציבה...לא? וגם אני לא יכול לדעת אם את רוצה כסף עך זה או לא ...תחשבי על זה פה זה יכול להיות יופי של במה לסחטנות לא?

דנטל

New member
לנשואים זו באמת יותר בעיה

אבל כל נשוי שבוגד לוקח סיכון ולא משנה איפה הוא הכיר את הבחורה. זה לא חייב להיות דרך האינטרנט. ובעניין נערת הליווי - נו, אז הגעת לפגישה והיא ביקשה כסף. אז מה? אז אתה לא נותן כסף והולך לדרכך. מקסימום שניכם בזבזתם את הזמן. ביג דיל. בעניין ההבדל בין גברים לנשים - הכרתי מספיק גברים שרוצים קשר רציני ולא סטוצים, הכרתי מספיק נשים שרוצות סטוצים ולא קשר רציני. מה אתה עושה כזה עניין מהאינטרנט? כל בחורה שתפגוש פה תעלה את אותן בעיות שיצצו עם בחורות שתפגוש במקום אחר. הפתרון בשבילך, זה להשאר בבית, לא לצאת לעולם, להסתגר בחדר, בטח שלא לזיין. מזל שאפשר לאונן.

lizard

New member
אני חי לספק ת'חשק

אבל אם אני פה אז מן הסתם זה אומר שהוא לא מסופק

dani39

New member
תגובה../images/Emo98.gif

בעניין של לבדוק - להתכתב , אנ בעד - לטיפולך

Feminineadmirer

New member
שמע לעצתי../images/Emo50.gif

אם אתה נאלץ לחפש סטוצים דרך פורומים אתה בבעיה. תוכל למצוא בסביבה שלך המון מלכות שתוכל לענג אותן. כאן זה לא חשוב זכר או נקבה כי כולם פה מברברים להנאתם.

זין 17 סמ

New member
חמוד/ה ישנם כאלו שבעקרון לא ישלמו

כסף תמורת מין. ואכן כולם כאן בבעיה - ישנן כאלו שמקבלות יותר מידי זין וישנם הבחורים שמאוננים זה מקום המפגש המושלם אחרי שיחה בפורום אני הולך לחדר ועושה ביד, ורץ לראות יאצפן, או משחק של מכבי ת"א.

oren351

New member
כן אבל בוא נגיד שאני מאמין פה לכולם

אז רוב ההודעות ניתן להבין מהם שזה אפשרי....לא? או שדנטל משקרת?

זין 17 סמ

New member
לדעתי דנטל מזדיינת. זה

שהיא לא זיון מדהים, נתון לויכוח, זה שהיא לא מוצצת זו עובדה, זה שהיא מסרבת לבלוע או לתת לגמור לה על הפנים זו טעות היסטורית, אבל היא מזדיינת.

oren351

New member
אמרתי גם לה

אם היא אמיתית אז היא בטח סוג של אלה.....הייתי מוכן רק למצוץ לה את האגודל של הרגל.....ולו רק בגלל הישירות שלה...

זין 17 סמ

New member
אני מעדיף

משהו אחר וכבר אמרתי לה אבל היא משחקת אותה קשה להשגה. קשירות רכיבות ומכות

למעלה