צו מעצר בינלאומי יוציאו לביבי אולי ביום שישי על דברים שהוא לא עשה בגלל, חוסר יכולת משווע. אבל, הם פשוט לא מכירים אותו. לא נורא.

The Real Big Joe

Well-known member

צו מעצר בינלאומי יוציאו לביבי אולי ביום שישי על דברים שהוא לא עשה בגלל, חוסר יכולת משווע. אבל, הם פשוט לא מכירים אותו. לא נורא​

הכניסו אותי לקונפליקט פנימי קשה.
מצד אחד אני זועם על הנבזות והצביעות של האנטישמים והאג כלפי המדינה שלי ורוה"מ שלי.
מצד שני אני מתקשה להתגבר על השמחה לאידו של הנהנתן הפחדן עלוב הנפש הזה, שלא לדבר על אכזבותיה של הגברת. (אין יותר דורצ'סטר...).

מצד אחד אני זועם על הנבזות והצביעות של האנטישמים והאג כלפי המדינה שלי ורוה"מ שלי.
מצד שני אני מתקשה להתגבר על השמחה לאידו של הנהנתן הפחדן עלוב הנפש הזה, שלא לדבר על אכזבותיה של הגברת. (אין יותר דורצ'סטר...).
מניח שהאג זה היה ענין צפוי, בין אם היינו מגיעים למדברית ריקה בשבועיים אח"כ האג, ובין אם נמרחים חצי שנה ואח"כ האג

דגלמנגל

Well-known member
"צו מעצר בינלאומי יוציאו לביבי אולי ביום שישי על דברים שהוא לא עשה בגלל, חוסר יכולת משווע. אבל, הם פשוט לא מכירים אותו..."
זה במקום צו נבצרות לאומי, שאנחנו לא הוצאנו לו, על דברים שהוא כן עשה, בגלל חוסר אכפתיות משווע. אבל הם פשוט לא מכירים אותו כמונו.
לא נורא, תמיד נוכל להשלים להם את הפרטים...;-)

evglev1

Well-known member
מנהל
"צו מעצר בינלאומי יוציאו לביבי אולי ביום שישי על דברים שהוא לא עשה בגלל, חוסר יכולת משווע. אבל, הם פשוט לא מכירים אותו..."
זה במקום צו נבצרות לאומי, שאנחנו לא הוצאנו לו, על דברים שהוא כן עשה, בגלל חוסר אכפתיות משווע. אבל הם פשוט לא מכירים אותו כמונו.
לא נורא, תמיד נוכל להשלים להם את הפרטים...;-)
הבעיה שהוא לא היחיד, גם חיילי ומפקדי צה"ל על ה"ההקש בהאג" ועל הסיוע ההומניאטרי הולכים לחטוף צווי מעצר כאילו שהם באמת פגעו בערבים "חפים מפשע" במכוון. כי הם לא מכירים שום דבר ומאמינים לכל עלילת דם בדיוק כמו אותה מרצה מהאוניברסיטה העברית ששמעה כמה סיפורים של נערים "פלסטינים" ולפיכך כתבה עלילות דם על צה"ל. לצערינו הצוות בהאג לא יותר טוב ממנה.

דגלמנגל

Well-known member
הבעיה שהוא לא היחיד, גם חיילי ומפקדי צה"ל על ה"ההקש בהאג" ועל הסיוע ההומניאטרי הולכים לחטוף צווי מעצר כאילו שהם באמת פגעו בערבים "חפים מפשע" במכוון. כי הם לא מכירים שום דבר ומאמינים לכל עלילת דם בדיוק כמו אותה מרצה מהאוניברסיטה העברית ששמעה כמה סיפורים של נערים "פלסטינים" ולפיכך כתבה עלילות דם על צה"ל. לצערינו הצוות בהאג לא יותר טוב ממנה.
נו טוב, את העתירה הגישו ערבים, לתובע יש שם ערבי - למה ציפית, שיוציאו אותנו זכאים? זו היתה הרשעה תפורה מראש.
אולי "נעצור" את התובע ואת השופטים, כמו ש"עצרנו" את אייכמן, ונכניס אותם לקלבוש אצלנו, באשמת רדיפה אנטישמית...?

jackie111

Well-known member
אני חושב שמשהו שם למעלה שונא אותו ואת הממשלה שלו.

כל מה שהוא עושה מתחרבן. כל מה שהוא יוזם נדפק לו. במקרים
שנתקלנו עד היום כולנו נדפקנו, אבל הוצאת צו מעצר בינלאומי
זו משאלת הלב של מי שרוצה שבית המשפט שלנו יוציא לו מעצר.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני חושב שמשהו שם למעלה שונא אותו ואת הממשלה שלו.
מעולה, זה סימן שהוא עושה עבודה טובה.
כל מה שהוא עושה מתחרבן. כל מה שהוא יוזם נדפק לו. במקרים
שנתקלנו עד היום כולנו נדפקנו, אבל הוצאת צו מעצר בינלאומי
זו משאלת הלב של מי שרוצה שבית המשפט שלנו יוציא לו מעצר.
אם האנטישמים, העכברים וה0מולנים היו אוהבים אותו, הייתי מתחיל להיות מודאג.

למעלה