צימרים בצפון

itaf10

New member
צימרים בצפון

מבקשת המלצות על צימרים בצפון. משהו שביקר וחווה, אני יודעת שיש לרוב, אך בכל זאת המלצה חמה ממי שיודע אשמח לקבל. אגב, יש במקרה פורום שעוסק בנושא? *אני עכשיו בשוונג של... עזרתם לי במתנה. וזה יכול להיות המשך... תודה חברים

ישרון

New member
לפני שנה הייתי בבית גאן

אכן בכפר הדרוזי במרומי רכס מירון צימרים נקיים בסיסיים ביותר שתייה חמה חופשי בחדרים ,אם אתה מחפש גאקוזי ושאר פינוקים ממליץ לא רחוק משם במושב חוסן "מערות האהבה" רק לידיעתך ריח הלול שולט במושב,מתרגלים אחרי כמה שעות .

DGL242

New member
גם אני ביקרתי בבית גאן ומאוד נהנתי

שם אנשים נחמדים מאוד ומכניסי אורחים למופת. אבל אם את מחפשת משהו פנסי זה לא המקום.

grafo

New member
אז את הולכת על הבילוי .....

של את והוא לבד לפי המלצה שלי , חפסי במושב חוסן יש שם צימרים רומנתים

orlu

New member
יקרתח אנא מימך גרפו חמוד לאללה

עיזבי אותו מיסכן עם הטעויות הללו זה לא יעזור....רבאק לילה טוב

orlu

New member
וההמשך גרפו,,,,,אני מתה על הטעויות

הללו,,,זה היופי באינטרנט ישנם כל מיני טיפוסים....אלה שמתקנים את עצמם במילון ואם לא היו עושים כך לא היו להם אחללה טעויות אלו ששואלים ותמיד יש להם טעויות אלו כמוני שמשבשים הכל וכמובן הטעויות שלך שהן חינניות לטעמי חןוחן

דרדרית

New member
...גם אני בעד הכתיבה הספונטאנית ו..

גם אם תוך כדי... אנו טועים פה ושם... קל יותר להאמין שאיננו מושלמים ומסוגלים לטעות ואז גם לקבל תוך הבנה את טעויות האחרים מאשר לחשוב כל הזמן על הכתיבה, לחבל בספונטאניות ולחשוש מתיקון הטעויות או לחילופין- לשים את שגיאות הכתיב במרכז ולא את תוכן הדברים.... חבר'ה- אם הבנתם את המהות, את הכוונה- ממש לא משנה אם הצימר רומנטי או רומנתי כל עוד הוא לא רומני
נכון?

orlu

New member
itaf10יש פורום צימרים ....לכי אולי

על עמוקה,ראש פינה,בית הילל,חד נס,יש שפע אני גם בעד בית גאן זה סיגנון אחר אוירה אחרת שפה אחרת.... אם בא לך מיסעדה מעניינת תבדקי הבית של רפא בראש פינה . את אמורה להתקשר לשם הוא יספר לך על התפריט ואת מזמינה מקום.אירוח מקסים בבית האמיתי של רפא. איזה מפנקת את.......סחתיין

DGL242

New member
הבית של רפא מסעדה נהדרת אוכל

מעוד טעים אבל מסעדה יקרה מאוד. נמצאת במקום נעים מאוד.

צימר באחוזת נפתלי

בסיגנון שוויצרי בית מעץ עם נוף לשמורת החולה ולחרמון מס הטלפון046951270ועוד מס 055900919

ronnymp

New member
השאלה מה את מחפשת בדיוק .....

אם את רוצה צימר נטו - לפינוק זוגי - אז זה דבר אחד ואני מניסיון ממליץ על גן-עדן - צימר מפנק חבל"ז (במציאות מאובזר ויפה יותר) ג'קוזי ע - נ - ק ומזה מפנק ..... צימר מושקע הכי מקסימלית שניתן - רדיו , טלויזיה , DVD , ריהוט מרהיב מטבח מאובזר (בחדר נפרד ומרווח) , אפילו חדר נוסף לילדים - אם גם הם מתוכננים ואם הכוונה היא לטיולים באיזור מתאים - אז תבחרי פשוט לפי האיזור - ולא לפי הצימר למשל באתר הצימרים באתר-הזה או כאן ויש עוד המון כאלה .... בילוי נפלא - רוני

itaf10

New member
חברים יקרים אתם 10 ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

תודה רבה על עזרתכם

ILM

New member
צימרים

מנהריה ימינה . כל הישובים בסביבה מלאים בצימרים . בפעם האחרונה הינו בישוב שאר-ישוב אצל משפחת שנבל היה מקסים . לאכול הלכנו לדג על הדן תבלו

נילוס11

New member
צימר.......יש.....

ואם באתר של הונגרים אנחנו....אז למה לא לתת פרנסה להונגרי? ועוד עם צימר במיקום....כרם דודאים....בעמוקה..... וככה גם אולי תתן פרנסה להונגרי...ותדבר הונגרית,אולי גם תאכל משהו הונגרי ?(בסוף תגידו שמי צריך בכלל לנסוע להונגריה כשיש לנו כזה אוצר על-יד הבית?) לאיש קוראים בן-נס אפרים ולאשתו מרים..... טלפון אחד...ואתם מסודרים......... 04-6922277 (נ.ב. אני לא הייתי בצימר אצלהם.)

orlu

New member
נילוס הרגת אותי כעת,,,,איזה זוג

מוזר ומדליק הצימר שלהם עגול אני חושבת עם הרבה הרבה אוירת חישוקים רומנטיים המקום עמוקה מדהים מסכימה עם כל מילה.

למעלה