צרות של זמרות - אני צרכה עזרה!

צרות של זמרות - אני צרכה עזרה!

היי, אני זמרת עם כאב גרון שתוך יומיים צרכה להקליט כמה שירים.. כואב לי לבלוע! מה הדרך היעילה ביותר להפטר מכאב הגרון? בנתיים אני שותה כמויות אסטרונומיות של תה עם דבש. תודה מראש על העזרה

פרומו

להוריד רמות מתח -ולישון טוב בלילה,כאב דומה יכול לנבוע מרמת דחק גבוהה או חרדה לקראת הארוע טבליות של אבץ למציצה וסווידיש ביטר, יכולים להקל במעט על הכאב הפיזי כמובן שרק לאחר התיעצות עם איש מקצוע או רוקח !!!

הקלה מהירה בכאב גרון

שלום לזמרת אם מדובר בדלקת גרון שגורמת לתסמינים הללו ניתן להקל במהירות יחסית (דגש על יחסית) על הכאבים בעזרת טיפול קצר בסטרואידים. כמובן רק לאחר בדיקת רופא ובמרשם. בהצלחה בהקלטות.

7440795

New member
דלקת בגרון

אם יש כאב יש דלקת. תרופת סבתא מאוד פשוטה: לגרגר מי מלח (3 כפיות בשליש כוס מים פושרים) עם 5 טיפות של יוד פולידין. במיוחד בלילה לפני השינה כי אז היוד והמלח יושבים שם כל הלילה ללא הפרעה בזמן השינה ומחטים את הדלקת. בנוסףניתן לחתוך פלחים של שום ולהניח פלח שום בתוך החניכיים לעה שעתיים ולמצוץ את השום. בשום יש חומר אנטיביוטי טבעי לחטא את הגרון. אחרי 2 הטיפולים אין סיכוי שאת כמה מחר בבוקר עם כאבים. טבע מדיק ריפוי הוליסטי: גוף ונפש

חשש לכוויות הקאה ואף חמור מכך

חשש לכוויות בחניכיים ובוושט בעקבות מציצת שום למשך שעתיים. יוד בלקיחה אורלית עלולה ליצר קשת רחבה של תגובות אלרגיות העלולות לגרום לעירור רפלקס הקאה וחלקם אף להסתיים בשוק ומוות,

7440795

New member
כאבי גרון

פרוסה דקה של שום לא תגרום לכוויה בחניכיים ושמגרגרים מים עם מספר טיפות של יוד ריכוזו בנוזל מאוד נמוך ויש סיכוי נמוך לעירור רפלקס הקאה. בסך הכל אין בליעה של היוד. זאת מתוך ניסיון של שנים עם הרבהמאוד מטופלים.

yoramg007

New member
בבדיקה מרחוק,שאפשרית בביורגונומי, עדיין הדלקת

לא עברה, במידה ואת מעוניינת אשלח לך טיפול עזרה ראשונה מרחוק. יחד עם זאת כניראה שנחלשת בשנה האחרונה. יפעה, במקרה לביתי קוראים יפעת. תתקשרי ואשמח לעזור. בברכה, יורם גני

למעלה