קבוצת ייעוץ מומחים ומטפלים בפייסבוק

shlomit106

New member
קבוצת ייעוץ מומחים ומטפלים בפייסבוק

Your wish is my command!!!
טוב. אז לאור בקשותיכן חביבותי וכממושמעת סדרתית
עמלתי בשבועות האחרונים "מאחורי הקלעים" והרי לכן - קבוצת "ייעוץ מומחים & מטפלים - אנדומטריוזיס, אדנומיוזיס & כאב אגני" https://www.facebook.com/groups/1791900081080543/
(אל חשש. הקבוצה היא קבוצה סגורה).

השתדלתי לקבץ מבחר מובחר של מומחים ומטפלים שונים מתחומים שרלוונטיים לעניינינו, על מנת שתוכלנה לקבל מגוון נרחב של אפשרויות וגישות טיפול, למען תגיעו להחלטות מושכלות שעימן תהיו שלמות.

כלל המומחים והמטפלים נענו מיידית ובשמחה רבה ל"מיזם" ועושים זאת מתוך אהבה רבה, לב רחב, מרצון עז לסייע, להקל ולהפיג חששות ובמטרה לתרום מן הידע והניסיון שלהם ולהיתרם מאלו שלכן. שלנו.

עם הזמן אשתדל לצרף מומחים ומטפלים נוספים וכמובן שאתן מוזמנות לפנות אלי עם רעיונות ובקשות.

לא נעים לומר - את מרביתם של המומחים והמטפלים אני מכירה מתוך התנסות אישית כמטופלת ו/או כ"שפן נסיונות". כולם נהדרים, מופלאים ובורכו בלב זהב. קוסמים ממש!

שני פינטו Shani Pinto - אין בפי די מילים בכדי להודות לך. את מדהימה!

בקבוצה יקחו חלק גם מטפלים שביקשו להצטרף בכדי ללמוד על המחלה, השלכותיה וההתמודדות היומיומית עם אלו, למען המטופלות שלהם.

אתן מוזמנות לפרסם פוסטים באופן עצמאי (לא טעון אישור שלי) ולהשאירם פתוחים למענה המומחים והמטפלים השונים.

אתן מוזמנות להפנות את השאלה אל מומחה/מטפל ספציפי או להשאיר זאת לתיוג שלי.

וכמובן שמי שמעדיפה לא להיחשף, מוזמנת לפנות אלי באופן פרטי ואפרסם את שאלתה בעילום שם.

עם הזמן יפרסמו המומחים והמטפלים השונים גם מידע והמלצות הנוגעים לעניניינו.

חשוב לי להדגיש - מענה המומחים והמטפלים בקבוצה אינו בא להחליף התייעצות אישית עם מומחה/מטפל.

הבהרה נוספת - הקבוצות הקיימות ממשיכות לפעול כרגיל כפינות אינטימיות, מכילות, תומכות ומחבקות :

* פורום אנדומטריוזיס באתר תפוז
* אחיות אנדומטריוזיס בישראל
* פורום אנדומטריוזיס - את לא לבד
* האנדו שלי ואני - קבוצה לנשים עם אנדומטריוזיס
* קבוצת תמיכה לנשים עם אנדומטריוזיס - ירושלים
* אנדומטריוזיס - חיפה והצפון
*טיפולי פוריות, אנדומטריוזיס ורגשות
*אנדומטריוזיס - סיפורי ריפוי וטיפול טבעיים
* אנדומטריוזיס - לדבר מהבטן
* תזונה לאחיות אנדומטריוזיס בישראל
* יוגה לאנדומטריוזיס
* אנדומטריוזיס - פינה חמה לחולות ול"חושדות"

לא לשכוח גם את זה www.atzuma.co.il/endometriosis

וכמובן שאתן מוזמנות להמשיך לפנות אלי עם בקשות, שאלות, תהיות, התייעצויות, שחרור קיטור, בכי, חיזוק, חיבוק ו"שאר ירקות"...

בשלהי דבריי אני רוצה להודות מעומק ליבי באופן אישי ומיוחד ללהק המלאכים שלי - ד"ר רן קידר Ran Keidar, מרב גודוביץ, אביב מסינגר Aviv Messinger, ענבל גיא Inbal Guy, עדי עמית דויד Adi Amit David וקרן הלרשטיין-אביטן Keren Hellerstein-Abitan.

אתם מותירים אותי פעורת פה ונרגשת בכל פעם מחדש. בלעדיכם הייתי פשוט אבודה! תבורכו

אז יאללה יקירות. הפיצו את הבשורה לכל מאן דבעית ובכל פינה, הצטרפו אל הקבוצה והתחרעו לכן בחדווה!

שולחת אל כווולכן ערימות עצומות של אהבה.

שלומית

למעלה