קולולולולולול!!!

קולולולולולול!!! ../images/Emo6.gif ../images/Emo8.gif ../images/Emo24.gif

טוב, יכולתי להמשיך למלא את נושא ההודעה בעוד 1001 סמיילונים מאושרים, סימני קריאה וקולות הזויים, אבל אולי עדיף בעצם שכבר אסביר למה אני כ"כ שמחה.. אז רובכן, נראה לי, כבר מכירות את הסטורי אוף מיי לייף.. ורציתי לעדכן בשני דברים אחרונים, שמשמחים אותי בטירוף!! אז לפני חודשיים קיבלתי מחזור.. הוא הגיע 3 חודשים אחרי הקודם לו, וזה כבר התחיל להיות ההרגל החדש של הגוף שלי, שעד אותו הזמן היה משחרר מחזור פעם בחצי שנה. לפני שבועיים חברה שלי התחתנה וכשהתחלתי לקפוץ במעגלי החתונה הרגשתי שהחזה כואב לי, כמו בהתבגרות, כמו לפני מחזור, וקצת התפלאתי- הרי לא עברו 3 חודשים. קיצר, אז קיבלתי מחזור חודש אחרי חודש, בהפרש של יומיים בדיוק! מאז שאני בת 12 לא קיבלתי מחזור ככה, וזה מאד משמח. אבל מה הכי משמח? שלפני חודש עשיתי בדיקת דם, לראות את האנדרוגנים ומצבם, יחד עם הכולסטרול הרע שלי, תסמונת האינסולין והסכנה של הרופאה שאני ככה |מצמידה אצבע לאגודל ע"מ להמחיש את המילה 'ככה'| קרובה ללחלות בסכרת, באשמתי כמובן, מכיוון ששנים אכלתי ללא חשבון והגעתי לעודף משקל של 20 קילו, ואפילו קצת יותר. אבל כמו שאתן יודעות, כבר לפני חצי שנה נכנסתי למשטר דיאטה <לא משטר, ח"ו, אני לא קוראת לזה גם דיאטה אלא שינוי באורחות החיים, ונהנית מזה מאד!> יחד עם פעילות גופנית, 12-13 ק"ג כבר נשרו ממני ולא יחזרו לעולם <חלקם כמובן יחזרו בהריון שיהיה ביום מן הימים טפו טפו.. :) >, והרופאה היום אמרה כמה דברים על הבדיקות האחרונות- א. הכולסטרול הרע שלי ירד! ב. הכולסטרול הטוב שלי עלה! קולולו, אוהבים אותך. ג. האנדרוגנים שלי הסתדרו!!!!!!!! נו מור עודף הורמון גברי!! ד. ובגלל כל הנ"ל, גם המחזור מתחיל להיות סדיר והביוץ יתחיל להתרחש בכל חודש. אז חוץ מזה שברגע ששמעתי את זה ישר רציתי לבוא ולספר פה, יותר חשובה לי הנקודה הבאה- בשיעור אנטומיה כשלמדנו על מערכת העיכול, המרצה סיימה את המצגת בשקופית מהספר ילדים "אנחנו מה שאנחנו אוכלים", או משהו שכזה. והמשפט הזה כ"כ כ"כ נכון!!!!!!! אני לא אתחיל להלאות פה בהסברים בריאותיים, הרי ממכן למדתי את זה, וממכן שמעתי על המונח 'ערך גליקמי נמוך', ובכלל- ממכן למדתי את כל מה שאני יודעת התסמונת, על התופעות שלה, על הדרכים להתמודד איתה ולמזער את "נזקיה", ולכן אתן יכולות להגיד את הדברים האלו לעצמכן, ולא צריכות פה את ההרצאות שלי, אבל בכל זאת הרגשתי שחשוב לי לבוא ולהביא סיפור "הצלחה", קטן ככל שיהיה, כדי להראות שזה אפשרי, וגם פועל. התלבטתי בזמנו אם להתחיל גלולות, אולי אתן זוכרות שאמא שלי ממש התנגדה ואני כבר ממש רציתי, והיום אני פשוט מודה לה' שלא התחלתי לקחת אותן ולהלעיט על הגוף שלי חומרים שונים למינהן, ולא וויתרתי לעצמי והשקעתי זמן ואנרגיה באוכל, בכושר, בעצמי ובגוף שלי. זה לא אומר שהכל כבר פתור, שאין לי עוד 1001 שיערות מיותרות על כל חלק בגוף שלי, שההשמנת תפוח שלי לא קיימת כבר, שאין לי נשירה ושיש לי איזהשהוא ערבון שמחר דברים הורמונליים לא ישתבשו שוב, אבל זה אומר דבר אחד בטוח- החיים שלנו בידינו, עם התסמונת ובלי התסמונת, והכח לשנות אותם ולדאוג לעצמנו, בנסיבות הקיימות- הוא רק בידיים שלנו!!! בעז"ה, הצעד הבא יהיה לאזור אומץ ולחייג לאמריקן לייזר. אני אומרת את זה כבר כמה חודשים טובים ולא עושה כלום בנידון, אבל גם זה יגיע ביום מן הימים. ואז אבוא לכתוב לכן איך זה היה הצעד הכי חכם שעשיתי בחיי :) בקיצור, תחייכו- תשמחו- תהיו מאושרות- ותזכרו שהכל בידיים שלנו!
המצלמה :)

וואו ../images/Emo106.gif../images/Emo47.gif

כלת עולם! מצלמה, את פרסומת מהלכת לאופטימיות
כל כך כיף לקרוא את מה שכתבת, וכל כך לא פשוט לעשות את מה שאת עושה. צריך המון כוח רצון כדי להפסיק עם המתוק
ולהתחיל עם הבריא
מחזיקה ממך המון
בחיי, אני חושבת שאת צריכה להפיץ את הסיפור הזה לכמה שיותר אנשים את פשוט השראה

פוליפז

New member
את אלופה!

וואו! עשית לי את היום! כמה אנרגיות:) אני כל כך מזדהה/מסכימה/מבינה/רואה את זה. אני גם בכיוון לשם. לפני 8 ק"ג קריטיים ואחריהם עם 12 ואז אהיה ממש רזה. אני לא מסתכלת לכיוון שלהם עכשיו. בכל מקרה, הצלחת להעלות חיוך על פני שלא יירד במהרה!!!!! נהפוך הוא, העלית לי את המוטיבציה להמשיך. יישר כח, תעשי חיים , ותזכרי- בעצם זה שהעלית את סיפורך בפורום - טרמת לפחות לעוד בנאדם אחד להיות מאושר:) תודה! פולי

למעלה