קומיקס מול סרט

• פותח הנושא DDN
  • פורסם בתאריך

DDN

New member
קומיקס מול סרט

הגיע אליי לפני כמה שבועות משלוחה נחמד מאמזון, בו הזמנתי כמה אוגדנים נחמדים של JLA (ועוד אחד של ALLSTAR SUPPERMAN, שהזכיר לי למה אני לא אוהב את הכתיבה של גרנט מוריסון)

בסרט JUSTICE LEAGUE: DOOM - האויב הוא ונדל סאבאג', שרוצה להחזיר את העולם לתקופת הקרח ע"י פרץ אלקטרומגנטי מהשמש.

בקומיקס עליו הסרט מבוסס, TOWER OF BABEL, האוייב הוא ראז אל גול, ומה שהוא עושה מלבד לתקוף את הJLA בטקטיקות של באטמן, זה להפעיל משדר שהופך את כל אוכלוסיית העולם לדיסלקטים - בהתחלה לא נותן להם לקרוא, ואחרי זה משבש להם את הדיבור.
ובתכלס, כשאני חושב על זה - רעיון חזק! אם נשללת מאיתנו התקשורת - גם הבינאישית וגם ההמונית, מה נשאר לנו?

imitsu

New member
אשכרה

באופן עקרוני אני חושב שאין מספיק יחס לונדל סבאג' .. הוא יכול להיות
איש רע מאוד מוצלח..

מצד שני זה באמת מוזר שהם שמו אותו במקום ראז אל גול... לא ברור..
ולהפוך את כל העולם לדיסלקטים זה בהחלט מעניין הרבה יותר מסתם לשרוף חצי ממנו..

זה מזכיר לי קצת את הספר "על העיוורון" שם נלקחת הראיה.. כולם עיוורים.. שזה ראה לי אפילו יותר גרוע..

הייזל

New member
ואנדל סאבאג' הוא יותר... סאבאג'

בפינל קריסס הוא כיכב אבל פינל קריסס הוא דוגמא לקריסס גרוע, רק פלאשפוינט היה גרוע ממנו.

בסדרה המצוירת של הJLU סאבאג' הוא אחד האוייבים הגדולים. הוא נע אחורה בזמן, הוא היחיד שנותר בחיים בכוכב הלכת שהוא הרס וכו'.

ראס אל גול תמיד מוצג כאויב יותר אלגנטי, יותר מחושב. יש לו אג'נדה. סאבאג' הוא יותר כוח ברוטלי והוא רוצה לשלוט בעולם בשביל לשלוט בעולם.

DDN

New member
רק אני אהבתי את פלאשפוינט?

מלבד התוצאה (האתחול) זה היה אירוע נחמד מאוד לדעתי. בניגוד לקרייסיסים אפשר היה לקרוא אותו (וקראתי את שלושתם, בלתי ניתנים לקריאה לדעתי)

noyrov

New member
אתה לא היחיד

(כרגיל מגיבה באיחור מטורף...
)

הפלאשפוינט היה ממש מצויין לדעתי, במיוחד הסיפור של באטמן. בשבילי זאת הייתה הסדרה הטובה האחרונה... מאז הריבוט לא אהבתי אפילו חוברת אחת.
אבל דווקא אהבתי את רוב הקרייסיסים גם (חוץ מהפינאל קרייסיס שהוא באמת נוראי).

הייזל

New member
פרק 34 של הדר חלומותינו עלה לבלוג

אחרי כמעט שבועיים של קליפ האנגר...

למעלה