קורס ללא מקום

alexu123

New member
קורס ללא מקום

אני מתחיל ללמוד במסלול הדו חוגי של ביולוגיה ומדעי הרפואה במדעי הרפואה הקורס היחיד שמופיעה לי בסמסטר א' הוא מבוא לפסיכולוגיה ופסיכולוגיה התפתחותית א' ואין שם מקום מה אני עושה בסמסטר ב' יש לי את אותו קורס בסיומת ב' זה אומר ש-א' זה תנאי ל-ב'? ברשימת הקורסים מופיעה לי גם היסטולוגיה כללית והקורס לא מופיעה בכלל בקטלוג.. בנוסף ברשימת הקורסים בביולוגיה בסה"כ נ"ז רשום 30/32 מה זה אומר שיש לי 2נ"ז לבחירה שאני חייב לבחור?

קודם כל פנה למזכירות

שאליה שייכים הקורסים (יכול להיות שאלו קורסים נאמר של הרב תחומי שאתם לוקחים שם ואז תפנה לרב תחומי ולא לאחת המזכירויותשלך), אם זהו קורס חובה ודרישת קדם לקורסים אחרים יכול להיות שהם יסכימו לרשום אותך ידנית (בכל מקרה הן יכולות ושלא יבלבלו לך את השכל). אם זה לא יצליח צריך פשוט לשבת על המערכת רישום עם הרישום לקורס הזה פתוח ולעשות ריענון פעם בכמה זמן, לרוב מתפםנים מקומות אחדים, אבל לרוב זה בשבוע הראשון ולא כל כך קודם. אבל אני חייבת לשאול אותך, למה את נזכר בזה כל כך מאוחר? אני מניחה שמועד הרישום שלך כבר עבר לפני כמה שבועות ומאז המערכת היייתה פתוחה כל ערב, למה אתה נזכר בזה שבוע לפני פתיחת השנה? רקשתדע שכשזה מגיע לרישום לקורים- יו סנוז יו לוז...

למעלה