קינלי מחלקת לעצמה צל"ש

kinley

New member
קינלי מחלקת לעצמה צל"ש

סיפורי החברות ילדות שלי נמרחו על דפי פורום זה זה לא נושא קל זה אולי אפילו כואב כי זה לא כזה כייף לזרוק אותם ולאמר שהסיפור הזה מאחרי ובאמת בשנתיים האחרונות ניתקתי איתן קשר בצורה מוחלטת וחייתי את חיי ביומיים האחרונים פתאום קיבלתי טלפון מאחת מהם שתשמח להפגש איתי קיצרתי בשיחה ואמרתי שאכן נעשה זאת בקרוב היום בערב עשיתי סבב טלפונים זה לא היה קל אבל בסוף הצלחתי לאסוף את השתי פוסטמות ויצאנו לאיזה מקום אחרי שיח ודברים עם הברמן סוכם שבכל סבב של דרינקים הוא מוציא לי תה ולאחרות טקילות או כדומה מאחר והן לא מתורגלות בשתיה לקח זמן קצר ביותר עד שהן הפכו לסמרטוט מאותו רגע...הכול דלף החוצה הבכי , הכאבים , הצחוקים וה א מ ת באמת שהיה כייף אבל אחרי כל הכייף הזה עדין העמידו בפני אולטימטום: היום היה כייף להם לצאת איתי אבל הן לא אוהבות כשאני משטתה הם תמיד ישמחו לצאת איתי כשאני "בוגרת ואצילית" הם לא אוהבות את קינלי ה"אחרת" כשהורדתי אותן בבית אחרי הרבה נשיקות וחיבוקים הבהרתי להם : שאני לא חברה של תנאים אני כבר מצאתי חיים אחרים אני כבר מצאתי אנשים שמקבלים אותי כמו שאני ולא כמו שמתנים לי להתנהג ואם זה לא מתאים להם אני כבר לא שם!!!!!

למעלה