קצר ולעניין! :)

R o c h a1

New member
קצר ולעניין! :)

לפי דבריו של האורטופד יש לי דלקת בגב התחתון (האגן) ואחת הרצועות בכל ברך. דיקור עוזר רק להפחתת כאב, או שיכול לפתור את הדלקת? תודה :)

בקיצור ולעניין

טיפול ברפואה סינית יפחית כאבים, יפתור את הדלקת וגם ישפר את המצב הכללי של הגב והברכיים ע"מ שהתופעה לא תישנה.

R o c h a1

New member
מצויין

פותר גם את מקור הבעיה. תוכל להפנות אותי למאמרים בנושא? מה הסיכוי שיהיה לי התקף חרדה אח"כ (שמעתי על זה ממישהו שעבר את זה)? תודה רבה

מאמרים יש בשפע

גוגל יציע לך רשימה ארוכה. לגבי עניין החרדה את יכולה להיות רגועה, בהנחה ותעברי בתחילת הטיפול תישאול ואבחנה שיאפשרו לתת לך טיפול שמתאים למצבך. הטיפול הסיני מתבסס על אבחנה אישית כוללת ולא רק על האבחנה הקונבנציונלית דוגמת הדלקת.

RanLoel

New member
דלקת בגב התחתון

כמו שאמרו פה לפני, הרפואה הסינית יודעת להתמודד יופי עם כאבי גב ובעיות ברכיים. אולם, לפני הטיפול הסיני חשוב להבין מה גורם לדלקת. האם לחץ בין חולייתי, פריצת דיסק, היצרות, בלט...אני מאמין שהאורטופד שלח אותך לצילום גב. אבחנה מערבית תוכל לשלול בעיות נוירולוגיות הקשורות לעמוד השידרה ולסייע למטפל ברפואה סינית להבין טוב יותר את מצבך. הרבה הצלחה, רן

מנסה שוב

לתקן לעצמך את הברך: http://orikan.blogspot.com/2010/03/blog-post_23.html כמה מילים על כאבי גב ברפואה הסינית: http://orikan.blogspot.com/2010/04/blog-post.html

בודאי שמטפל גם בדלקת

עם צמחי מרפא מתאימים ודיקור מתאים מנסיוני 10 שנים בתחום זה עוזר מאוד גם לכאבים וגם לדלקת!!!

amitdvir tcm

New member
הטיפול בדלקת

הטיפול בדיקור סיני עוזר להפחתת הכאב ולטיפול בדלקת באופן יעיל ביותר. היתרון העצום שבטיפול בדיקור סיני הוא שהטיפול עוזר לפתור גם את הסיבה שמלחתחילה נוצרה הדלקת. כדאי לדעת שלפי הרפואה הסינית, הגב התחתון והברכיים שייכים לאותה מערכת בגוף, הקשורה בנוסף גם במערכת השתן, מערכת הרבייה והמערכת ההורמונלית, כך שייתכן שתופעת הדלקת מרמזת גם על חוסר איזון יותר עמוק שיש להתייחס אליו. לפרטים נוספים, אפשר להיכנס לאתר שלי www.amitdvir.co.il או לפנות אליי במייל [email protected] מקווה שעזרתי, ואמשיך לעזור, עמית דביר Dipl.Ac מטפל מוסמך בדיקור סיני ושיאצו

RanLoel

New member
הערה חשובה ../images/Emo70.gif

אני רוצה לסייג את דבריו של עמית. הדלקת אינה מעידה בהכרח על בעיתיות במערכת השתן, מערכת הרבייה והמערכת ההורמונלית. ההקשרים הסינים עלולים להטעות או לבלבל את אלו מאיתנו שאינם דוברים את השפה. מדובר באבחנה סינית אנרגטית בלבד. חשוב להבדיל בין תפקודי האיברים והמערכות השונות במובן המערבי לבין ההגדרות והאבחנות הסיניות. את יכולה לישון בשקט
רן

למעלה