רגע רגע... אתם לא רציניים....

shivalord

New member
רגע רגע... אתם לא רציניים....

לפני מה שהבנתי ממה שקראתי פה.. זה פורום שכולו מוקדש למישנה של חואן מאטוס?!?!? ואוו ממש מרשים.... חבל שזה לא היה קיים לפני כמה שנים.. כשעוד ממש הייתי שקוע בזה עד הראש ומעבר... אולי זה היה עוזר לי לשמור על האמונה... איבדתי אותה אגב.. את האמונה... בלי מורה, לא יכלתי להמשיך... למרות שאת החודשיים האחרונים ביליתי במקום מאד מיוחד.. שמה.. עם כל החלומות ... חזר משהו... אבל לא מספיק... ספרו לי בבקשה... האנשים שפה... אתם ממש עוסקים בזה, דנים בזה, או שבכלל לא הבנתי נכון את מה שכתוב ??? שיווא

מסתבר.

כן מסתבר שהפורום מוקדש למישנתו של דון חואן. אני בכלל חשבתי שזה עוסק בספר של דן מילמן "דרכו של הלוחם השלו", אבל טעיתי.

הא, לא כל כך אהבתי את הספר הזה.

אני מתכוון לספר של מילמן - "דרכו של הלוחם השלו". את כן? אשמח לדעת מה הצלחת להפיק ממנו, כי אני - לא הרבה...
יש לי אותו בבית, למקרה שמישהו פה רוצה אותו לפני שהוא פוגש את המדרכה בחוץ (שבזמן האחרון פוגשת הרבה חפצים מהבית שלי). שלך באהבה בן

היי, שיווא - וברוך הבא בצל קורתנו

הצנוע. אכן, חואן מאטוס אשם בכל... התחיל תגובת שרשרת מעצבנת שאחת מהתוצאות שלה היא שיווא-קורא-הודעה-זו-עכשיו. אנחנו כולנו לוחמים, מי יותר ומי פחות, מי כזה ומי אחר. חלקנו מכירים את משנתו של חואן מאטוס היקר, מי יותר ומי פחות, מי כך ומי אחרת. בהודעת המנהל יש פירוט מעניין על כך... אתה מוזמן! היכן בילית את החודשיים האחרונים, אם מותר לשאול? משהו אומר לי (זהו קולה של הראיה, אולי) שבילית אותם במקום מיוחד מאוד, שעורר בך כל מיני חלומות... אופס, זה כתוב בהודעה שלך (לא חשוב, ניסיתי). וכן, חלק מהאנשים כאן ממש עוסקים ומיישמים את דרך הלוחמים בחייהם האישיים, יום יום ושעה שעה. שלך באהבה בן נ.ב. בהחלט הבנת נכון את מה שכתוב...

shivalord

New member
בחודשיים האחרונים..

חייתי לי בבית קטן ממש קרוב לחוף הים... במקום די בודד ומבודד... ככה שלא היה לי לאן לברוח והייתי חייב להיות עם עצמי... ו.. עם השותף שלי.. שהוא אולי האדם שעוסק במישנה הכי הרבה זמן שאני מכיר... קיצר.. הוא ממש חולה נפש.. אז בהשפעתו ובהשפעת הבדידות.. חלמתי כמה חלומות נורא חזקים .. (בדרך כלל לא יוצא לי לחלום - או לזכור את החלומות) וזהו... ים, שקט, בידוד, אין כמו הדברים האלה להוציא את "העיר - בבל" מתוכך... ולהוציא את הדברים האמיתיים... נסו זאת בעצמכם.. אני ממליץ בחום... שיווא

המממ... נשמע מעניין!

אתה מוכן לפרט עוד קצת? למשל: איפה זה היה (בישראל)? למה עשית זאת? האם ממש עבדתם על דברים? ואם כן - על מה?

למעלה