רודפים אותי סיוטים..

דורשלי

New member
רודפים אותי סיוטים..../images/Emo53.gif

שלום רב. רציתי לקבל את חוות דעתכם בקשר לסיוטים שרודפים אותי בשבועיים האחרונים: אני גבר כבן 30. מזה כשבועיים יש לי סיוטים של סכינים שחותכים בגופי באכזריות. הסיוטים מגיעים ללא הודעה מוקדמת, במצב של עירנות (אין לי סיוטי לילה), בדרך כלל - במידה ואני לא עסוק באותו הרגע. זה פשוט מוזר..
מה זה יכול להיות? מה לעשות עם זה? אני אדם שמחייך המון, אוהב את החיים, וזה פשוט מוזר לי, ולצערי, לא ממש עוזב אותי. זה מגיע בערך פעם ביום, לשבריר שניה והולך.. בימים האחרונים זה לא קרה שוב אבל היום, כשישבתי מול הטלויזיה וראיתי משהו סתמי, זה חזר. מה אפשר לעשות לדעתכם?

סיוטים

פורום זה מיועד למטפלים לכן אני ממליצנ כי תפנה לפורום השכן העוסק ברפואה משלימה ותוכל לשאול את המטפלים לדעתם בברכת בריאות שלימה

מהמודרה

New member
מאטריקס

מכיר את הסרט? האנשים החופשיים תמיד בורחים מהסוכנים עד שניאו נתקל בסוכן, והאינסטינקט הוא לברוח אך הוא לא בורח אלא נלחם. נסה ,בזמן של סיוט, לא לברוח אלא להביט על עצמך -תחושות פיזיות ומחשבות- חפש את הפרטים הקטנים ואת המסר שמאחורי התמונות ושאר שם. עצם ההתבוננות על הסיוט תעביר אותו ממצב חשוך של תודעה אל פני השטח המוארים שם הוא מאבד מכוחו ונגוז. בהצלחה

למעלה