ריכוז הודעות שנראות לי חשובות וכבר עברו עמוד

../images/Emo27.gif עדכונים בקישורים ובמאמרים ../images/Emo27.gif

1. חוויות ההתמודדות של ולברין - פרק 37 (קטגוריה : "סיפורים אישיים") 2. איך יודעים שמחשבה היא "רק" אובססיה (קטגוריה : ארכיון של בת-אל ויאנטי - עובדת סוציאלית קלינית) 3. מאמר חדש 1 : "לחיות עם מישהו שיש לו OCD" (במאמרים בקטגוריה חדשה "תמיכה של בני משפחה וחברים") 4. מאמר חדש 2 : "מישהו שאכפת לי ממנו לא מטפל באוסידי שלו..." (במאמרים בקטגוריה חדשה "תמיכה של בני משפחה וחברים") סוף שבוע נעים ורגוע לכולם

noachl87

New member
השתתפות בניסוי מטעם אוניברסיטת ת"א בתשלום

שלום לכולם, אנחנו נועה ונטלי ואנחנו עוזרות מחקר באוניברסיטת ת"א ומעבירות בימים אלה מחקר חדשני הבוחן יכולות קוגנטיביות ב-OCD. אנחנו זקוקות לכ-15 משתתפים שחסרים לנו כעת. חשוב לציין שהמחקר נערך בסודיות מלאה, כך שתוצאות הניסוי ופרטי המשתתפים לא מועברים לאיש מלבד צוות הניסוי ללא הסכמה. בנוסף, ההשתתפות בניסוי הינה בתשלום של 75-100 ש"ח. הניסוי כולל שני שלבים כך שחלק מהמשתתפים ימשיכו לשלב השני ולכן יקבלו 100 ש"ח וחלק מהמשתתפים לא יעברו לשלב השני ולכן יקבלו 75 ש"ח. משך הניסוי הינו כשעה ועשרים בערך. כל המעוניין בכך יוכל לקבל בסוף המחקר מידע מלא אודות המחקר. אנחנו יכולות לפגוש את המעוניינים בהשתתפות באוניברסיטת ת"א או בבית שלהם במידה והוא שקט בשעת הניסוי. נשמח מאוד אם תוכלו לעזור לנו חברי פורום יקרים. אם מישהו מכם לא מעוניין להשתתף בניסוי אבל מכיר מישהו המאובחן ב-OCD וכן יהיה מעוניין להשתתף נשמח אם תפנו אותו אלינו. ניתן ליצור איתנו קשר במיילים הבאים על מנת שנוכל להתקשר ולתאם עמכם פגישה לעריכת הניסוי. [email protected] - נועה [email protected] - נטלי שיהיה לכולם סוף שבוע מקסים בברכה, נטלי דדון ונועה חלבובסקי

פגישת יעוץ ללא תשלום (בחיפה)

שלום, שמי נטליה, אני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בעבודה סוציאלית ובחודש הקרוב מסיימת בית הספר לפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית. אשמח לקבל 10 אנשים לפגישה חד פעמית ללא תשלום וללא התחייבות כל שהיא. המטרות של הפגישה: -לענות על השאלות בנוגע להפרעה טורדנית-כפייתית והמצב הנפשי האישי. -לתת המלצות ראשוניות על אופן התמודדות עם ההפרעה. -לספר על התהליך הטיפולי האפשרי אם זה יהיה רלוונטי. הפגישות יתקיימו בחיפה לפרטים נא לפנות לטל: 0546223474 או לאי-מייל: [email protected] נטליה שיינקין- מטפלת קוניטיבית התנהגותית

psade

New member
תרופה שכדאי לבדוק

שלום תמי וכולם, כפי שכבר פירסמתי כאן בעבר, ישנה הצעה לטיפול חדשני לאלה מכם שהתרופות הרגילות הועילו מעט מידי [אך הועילו!] או לחילופין שתופעות הלוואי היו קשות מידי. התרופה בשם, אגומלאטין, מוכרת כבר שנים באירופה וארה"ב כטיפול אנטי דיכאוני וכרגע מוצעת כטיפול ל OCD. הטיפול והמעקב הינם בבית החולים תל השומר במרפאתו של פרופ' יוסף זהר. התרופה איננה מהקבוצה של ה SSRI. לפרטים : ליאור - 035357805 או למייל : [email protected] לאלה שפנו בנוגע לגירוי האלקטרו מגנטי - לא שכחתי. כשיהיה רלוונטי אודיע שיהיה המשך יום מעולה ליאור

סולם חרדה - דוגמאות של פחד גבהים ועכבישים

יש 4 חלקים לוידיאו, אני צירפתי את החלק הרביעי שמדגים את ההדרגתיות הנחוצה. אני אישית לא יכולה להזדהות עם הקלות שבה ד"ר אוז התגבר על פחד הגבהים שלו כביכול. אני כן יכולה להבין את הרצון שלה לא לקרוא בדברים בשמם ("עכביש" spider) כי אני גם לא יכולתי להגיד פעם את המילים שעד עכשיו קשות לי
פחות, אבל עוד כואב...

(../images/Emo237.gif ד"ר אוז במחשב שלכם)

תוכנית האירוח הרפואית שלו עוד לא הגיעה לארץ. אני משלימה פערים במחשב. מי שרוצה ניתן לבחור קטעי וידיאו בעשרות נושאים מעניינים.

../images/Emo27.gif עדכונים ב"קישורים" ../images/Emo27.gif

1. שאלות ותשובות עם פסיכולוג הפורום בתאריך 19.6.11 (בקטגוריה : "תשובותיו של פסיכולוג הפורום - ארכיון"). 2. המלצות לשני ספרים - CBT למבוגרים ו CBT לילדים (בקטגוריה : "ספרים שהומלצו ע"י חברי הפורום"). סוף שבוע נעים ורגוע לכולם

למעלה