רכב ועבודה

מצב
הנושא נעול.

MOMO98

New member
רכב ועבודה

רכב ועבודה
אני עובד באיזשוהי חברה ורוצים להשתמש ברכב שלי צורך העבודה ולתת לי שקל לקילומטר. כל מי ששאלתי אותו אמר לי שזה קצת מדי... אני מחפש נתונים עדכניים על כמה אני צריך לקבל. אשמח לקבל קישורים ותשובות. תודה רבה.

r66

New member
העלות הכוללת את ההוצ' הקבועות

רכב ועבודה
אני עובד באיזשוהי חברה ורוצים להשתמש ברכב שלי צורך העבודה ולתת לי שקל לקילומטר. כל מי ששאלתי אותו אמר לי שזה קצת מדי... אני מחפש נתונים עדכניים על כמה אני צריך לקבל. אשמח לקבל קישורים ותשובות. תודה רבה.
והמשתנות לכל ק"מ היא כ- 2 שקלים. ההמלצה המעודכת של חֵשֶב להחזר לשכיר המשתמש ברכבו היא 3.33 ש"ח לק"מ ברוטו

מה את פה?../images/Emo12.gif חשבתי שעזבת אותי.

והמשתנות לכל ק"מ היא כ- 2 שקלים. ההמלצה המעודכת של חֵשֶב להחזר לשכיר המשתמש ברכבו היא 3.33 ש"ח לק"מ ברוטו
מה את פה?
חשבתי שעזבת אותי.

כן, אבל אני עפה מפה ברגעים אלה

הילדים משחקים אז...
חמקתי לי לפינה שלי
ואת....עדיין בעבודה???
אחרי שהצלחתי לסיים כמעט כל מה שרציתי, לשבור את הפלאפון שלי בטעות ולהתעצבן מזה מאוד, לקבל הרעלת קפאין וניקוטין ולהתקשקש בפורום ללא תכלית, כפי שבודאי ראית. לילה טוב ויום נפלא מחר.

r66

New member
ליל"ט ../images/Emo24.gif

אחרי שהצלחתי לסיים כמעט כל מה שרציתי, לשבור את הפלאפון שלי בטעות ולהתעצבן מזה מאוד, לקבל הרעלת קפאין וניקוטין ולהתקשקש בפורום ללא תכלית, כפי שבודאי ראית. לילה טוב ויום נפלא מחר.
ליל"ט

שיר ורד

New member
מה הכונה רוצים להשתמש ברכב שלך?

רכב ועבודה
מה הכונה רוצים להשתמש ברכב שלך?
האם הכונה להשתמש בו לצורך הובלת ציוד וחומרי גלם? לשם הסעת עובדים ? לתת אותו לעובדים אחרים? אם מדובר באחד המקרים האלו, הרי שישנן השלכות חוקיות נוספות של תקפות הביטוח ובעיות במקרה של עבירות תנועה. אם מדובר בכך שאתה תשתמש ברכבך הפרטי לצורך ביצוע עבודתך הרגילה, אז התשובות שניתנו כאן נכונות. במקרה ששכרך נמוך, ואינך מגיע למדרגת מס גבוהה, יכול המעסיק לקחת את העלות נטו של השימוש ברכב (על פי החישובים) ולגלם אותה בהתאם למדרגות המסר שלך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה