רציתי לשאול שאלה שמציקה...

רציתי לשאול שאלה שמציקה...

כששאלתי:איך אהיה מאושרת.אחייך חיוך שיקרי.ארקוד כשבעצם אין על מה?

emt1

New member
כש.....

האם זה כששאלתי או כשנשאלתי...... לא תמיד אבל לפעמים שקרים לבנים עושים גם הם את החיים קלים יותר

תראה.אמרו לי שקודם אני צריכה לצאת.

למסע פנימי.למצוא את עצמי.למה התכונו.זה מציק לי מאד!איך אצא למסע?

emt1

New member
מסע פנימי ?

אנא ערף? קחי תרמיל קחי מקל ומימיה ...או אולי זן בודהיזם / יוגה / .... אבל - לא לבד משעמם שם .......

emt1

New member
מסע

כאחד שאוהב אתגרים ונדודים אשמח מאד.......

tami_ts

New member
צדקו כשאמרו לך...

לרצות למצוא את עצמך- לדעתי זה אושר. ונכון שאי אפשר למצוא את החצי השני כשאת לא יודעת מה החצי שלך .!! . זה לא מסע, זה מטרה, שבי עם עצמך 10 דקות ביום ותעשי חושבים. תתחברי.... תקבעי מטרות- אני רוצה להיות יותר סבלנית, וכדומה. וכל מה שתעשי את עצמך אדם יותר טוב, כך יקבל אותך בן זוגך וכך תראה המערכת שלכם יחד....פשוט יותר טובה!! לכן צדקו כשאמור.. והכל הכל מנסיון אישי כואב... תמר

Nikiii

New member
אושר?

אושר לדעתי לא קיים רגעים קטנים ויפים כן לא מאמינה שאת צריכה לשקר לעצמך אבל לא לייחס חשיבות לדברים שלא צריך צריך להיות רגוע וככל שבן אדם יהיה שלם עם עצמו ככה הוא יהיה עם הסביבה מה שאומר שגם החיים שלו יהיו יותר מאושרים אבל את יודעת.. שום דבר לא מושלם אבל שואפים לטוב ביותר ניקי

ליאן.

New member
תלוי איך את מגדירה את האושר שלך

ועל מה הוא מתבסס. אם תגדירי את האושר כשאיפה של משהו שחסר בחייך, האם באמת הגשמת השאיפה תממש את אותו אושר אחריו את מחפשת ? בואי ננסה לשאול את השאלה ההפוכה, מה גורם לך לא להיות מאושרת ? משהו מעציב אותך ?

ליאן.

New member
לא טוב לקבוע את האושר שלך על סמך

אהבתם של אחרים בטח שלא כשמדובר בגברים. עלייך ראשית לאהוב את עצמך ולהיות מאושרת בכך שיש לך את עצמך. רק כשזה יקרה תהיי מוכנה לקשר. יהיה מעולה אם מישהו יאהב אותך כפי שתאהבי את עצמך ואפילו יגרום לך לאהוב את עצמך יותר. האושר שלך לא צריך להיות תלותי אלא בעצמך. אם לא תאהבי את עצמך, אחרים יתקשו לאהוב אותך בחזרה. דעי שמגיע לך מישהו שבאמת יעריך. תוכלי להתנחם בכך שמי שלא ראוי לך, פשוט לא צריך להיות בסביבתך.

*ladybug*

New member
אושר....

האושר שלך לא צריך להיות תלוי באף אחד רק בך!! ברגע זה, שכשאת קוראת את ההודעה, יש סיבה שתמנע ממך להיות מאושרת? אני מניחה שלא, אז תנצלי את הרגע בשביל להיות מאושרת כי כל רגע שעובר לא יחזור ואם לא תהיי מאושרת עכשיו, מתי כן תהיי? לא צריך סיבה להיות מאושרים, מספיק לקום בבוקר, לראות את השמש זורחת בשביל להתחיל את היום בחיוך
תנסי לא לחשוב על מה שאין לך ולשמוח בגלל מי שאת וכל מה שיש לך והחיים יראו פתאום מאוד יפים...
אגב, ליאן מזל טוב וברוכה הבאה לפרדס

למעלה