רק רציתי לשאול

אשמה

New member
רק רציתי לשאול

כמה אנשים כאן כבר ראו או רואים את העונה החמישית??

זה יישמע מצחיק

אבל ראיתי רק את הפרק האחרון בעונה החמישית, פשוט מפני שהוא נשלח אליי עם הפרק האחרון של זינה. סוזן

לי באופו איש לא בוער

לראות את הפרקים הכי חדשים. לא ראיתי ממש את כל 3 עונות הראשונות, אז הן יהיו לי בבחינת חידוש.. סוזן

אני ראיתי את כל העונה ה5

ובעונה השישית ראיתי את כל הפרקים עד Doublemeat Palace. העונה החמישית מדהימה! אהבתי אותה אפילו יותר מהשנייה!

חבל נורא

להתחיל מהעונה החמישית. יש כל כך הרבה דברים בעונות שלפני כן, לפחות מהעונה השניה והלאה שצריך לדעת. והרבה פרקים שמאוד שווה לראות, בשביל להכיר את הדמויות ומה שהם משדרות ואת השינויים שבהם כמו שצריך. ואל.

לדעתי גם העונה ה1 חשובה

כי כל זה כל הבסיס של הסדרה. לא העונה הכי מדהימה ומעניינת אבל בהחלט חשובה. למרות שמי שיתחיל לראות מהעונה ה2, ויספרו לו בכלליות את הרקע, יבין הכל, כי בתכלס הסדרה ממש מתחילה מהעונה ה2.

ברור

אחרת היא לא היתה קיימת.. יש בעונה הראשונה כמה פרקים טובים ובסיסיים כמו angel prophesy girl וכו´ אבל היא לא העונה הכי טובה, אולי דווקא משום שהיא העונה הראשונה. ואל.

blackwolf

New member
ספויילר עד לDOUBLEMEAT PLACAE

זה לא ממש ספויילר אבל בכל זאת שמתי לשם הזהרה ( מה שכמה אנשים לא טורחים לעשות וזה מאוד לא נחמד מצדם ). ראיתי את הפרק הזה אתמול בדיוק לפני ארוחת צהריים, זה היה כל מגעיל ונוראי שבסופו של דבר לא אכלתי אותה. האם גם אתם נזכרתם מיד בTHE WALL כשראיתם את מתחנת הבשר? הפרק הזה היה פשוט נורא. מה שכן, אני כבר מתה לדעת איך מתפתחים היחסים שלה עם ספייק, עד עכשיו אני אוהבת מה שאני רואה. אני רק רוצה שזה יהיה רשמי, כשהם לבד היא כבר לא כל כך מגעילה אליו :) ושהיא תאהב אותו ! הסוף של הפרק לפני ( או שאולי זה היה אותו פרק? אני לא זוכרת. ) היה ממש מפחיד, איך שהיא בכתה לטארה.

מצחיק, כי אני ראיתי את כל העונה

מלבד הפרק האחרון

אוי אבל זה הפרק

עם ה-משפט של באפי I may be dead but Im still preete
וגם המאסטר חוזר בעונות הבאות, פעמיים. ב- when she was bad- 201 וב-309 the wish ואל.

תודה, אבל יש לי את כל הפרקים של

העונה החמישית, ועוד הראשונים של השישית. פשוט עוד לא יצא לי לראות אותם

אז זהו שבניגוד לדברים אחרים

לכביהם הייתי קצרת אוח, לא בוער לי לראות פרקים טריים של באפי. להיפך, אני שמחה שהעונה הרביעית משודרת שוב, ואשמח לצופת שוב בפרקים, ואחריה כמובן בעונות הראשונות... לא בוער... הכול באיזי... :) סוזן

כנ"ל ../images/Emo13.gif

הפרקים אצלי כבר זה זמן מה, חודשיים שלושה ככה, ולא בוער לי כלום...

אשמה

New member
כמה דברים להגיד...

דבר ראשון - מאוד חשוב לראות את העונה הראשונה - פרקים בלתי נשכחים - אי אפשר סתם לספר למישהו איך באפי הגיבה כשהיא גילתה כשאנג´ל הוא ערפד, או לתאר איך היא נלחמה במאסטר... כל פרק הוא חשוב. בכל מקרה, אני כרגע באמצע החמישית, עומדת לראות את פרק 14 ורציתי לשאול את כולם כאן, איך אתם מדרגים את העונות? מהטובה ביותר להכי פחות טובה. חוצמזה רציתי לדעת מה הפרקים שהכי אהבתם..

הממ... דירוגי עונות?

כרגע- מהעונה הראשונה עד לרביעית: העונה השניה והשלישית במקום הראשון העונה הרביעית במקום השני והעונה הראשונה בשלישי ואל.

Goodboy26

New member
דירוג עונות ושלום לכולם:)

היי ראיתי את כל העונות עד לפרק האחרון ששודר בינתיים ולפי דעתי זה הולך ככה: עונה חמישית הכי גאונית ומעולה...שכמעט כל פרק מעל ומעבר לממוצע עונה שנייה עונה שלישית עונה רביעית עונה ראשונה ועונה שישית אחרונה שבינתיים די מאכזבת חוץ מכמה פרקים יוצאים מהכלל

אשמה

New member
ראית גם אנג´ל?

כי אם כן יש לי משהו להגיד על פרק בעונה השנייה

hospital_food

New member
דירוג העונות שלי

מקום ראשון: העונה חמישית 2: עונה שישית 3: עונה שנייה 4: עונה שלישית 5: עונה רביעית 6: עונה ראשונה.

למעלה