שאלה בקשר למגפי שטח

שאלה בקשר למגפי שטח ../images/Emo53.gif

טוב חברים ידוע לכם שהחלקתי ושברתי רגל ועכשיו אני בגבס לתקופה חרא אבל איך שאני יורד מהגבס אני אץ רץ לחנויות לקנות ציוד מלא האם 4K מספיקים לי? בכל אופן אני רוכב המון גם בכביש אז יש איזה מגף פשרה כאילו גם לכביש וגם לשטח או האם כדאי ללבוש את המגף של השטח גם בכביש האם ההגנה אפקטיבית כמו בשטח? תודה רבה ומחכה להמלצות על מגפים וחנויות באזור חיפה מגף במידה 46 מה לעשות יש לי רגל של בית יענה

hananlv

New member
מה אני הייתי עושה עם 4K

קונה כרטיס הלוך ושוב לרומא ואת השאר ממיר ליורו במזומן הולך ביום ראשון ב 8 בבוקר לשוק הפישפשים ושם יש רחוב פעמיים האורך של צ´לנוב ובו חניות של ציוד אופנועים חדש ממיטב התוצרת האיטלקית ובמחירים של שוק הפשפשים הייתי עומד על המיקח וחוזר עם מכולה מלאה בציוד שטח לעשר שנים הבאות ועוד היה נשאר לי עודף לאיזה מסעדה טובה.

חנן 4K כולל קסדת אראי חדשה כן?

הבנת? אני קונה הכל חדש למרות של פרימייר קסדת שטח אבל היא סתם חרא

hananlv

New member
יש שם גם אראי

אבל הרבה יותר יקר עדיף לקנות שם קסדה איטלקית (בייפה, פרמייר ,AGV ויש עוד) באיזור ה 500 ₪ בין כה אני טוען שבניגוד לכביש לא צריך להשקיע כסף מיותר במותגים היפנים שלדעתי יקרים בלי שום פרופורציה למה שהם נותנים

סקניה

New member
יש משהו...

לאלפינסטאר יש מגף שנקרא וקטור... אני חושב שהוא אמור להיות בדיוק הפשרה אותה אתה מחפש...

סקניה

New member
מה שאתה העלת הוא דגם אחר...

את המגפיים שאני הזכרתי אפשר לראות באתר הרשמי של החברה.

big_foot

New member
אני משתמש במגפי גרנייה

גם אני בעל רגל גדולה (46) ראה שם משתמש במגף שטח ראיתי ש 46 קטן לי ואני צריך 47 להשיג מגף 47 בארץ זה לא כלכך קל ולבסוף מצאתי מגפיים 47 , אני מרוצה אך אין לי נסיון במגפיים אחרות ואני ממליץ על מה שיש לי נוח ללכת איתם והם קיימות במידה 47 - לי זה מספיק.

מגפי גראנה

ואללה אלו המגפיים הבאות שלי אמרו לי כי הם נוחות מאד וממש ממגנות אלפיןסטאר היו לי 3 זוגות במהלך השנים האחרונות דווקא לא רעות בכלל ואפילו איכותיות מאד אלא מאי לא נוחות בגרוש קולרגול

חולה שטח...אח...מחלה אמיתית וטובה

חולה שטח יקר ושבור רגל...ולב. היועצת קודם כל תשאל לשלומך ושלום הרגל.היועצת מקווה שהכאבים שככו קמעה. היועצת ממליצה על אופטלגין נוזלי , ולא להגזים איתו - והוא עוזר. הלאה - היועצת טוענת שתאונה בשטח דינה כמו תאונה בכביש , כלומר , ביטוח החובה תופס ועוד איך. היועצת ממליצה לקבל עזרה ויעוץ משפטי. הלאה - היועצת ממליצה לא להתפשר על מגף פשרה. לך על מגף שטח כדוגמאת אלפינסטארס , סי די , וכו´. הגודל של הרגל מידה 46 קצת מלחיץ את היועצת... היועצת ממליצה לך להבריא קודם כל ואח"כ לבזבז ממונך. היועצת מבטיחה לך שהיא תסדר לך הנחה לציוד ביום שתבריא. מילה של היועצת

תשובה שהיא בעצם הפנייה

למעשה אישית במידה והייתי צריך להחליף ציוד קומפלט הייתי הולך על האלטרנטיבה של חנן ..פשוט סע לחו"ל !! או לחילופין נכנס לפולגז ובודק את הסקרים .. קולרגול ( שיודע שחסרים עדיין סקרים בפולגז )

למעלה