שאלה חשובה!

tallywood

New member
שאלה חשובה!

קודם כל מזל טוב לרגל פתיחת הפורום. אני בחורה בת 20 אשר סובלת כבר כמעט 4 חודשים מכאבים בפרק כף היד הימנית שלי, בילדותי שיחקתי טניס במשך כשנה וחצי והפסקתי, כיום לאחר כמעט 8 שנים חזרתי לשחק בקצב של כמעט 5-6 פעמים בשבוע. מאז אני סובלת מכאבים נוראיים בפרק כף היד שלי- בשורש יד ימין- אך הרופאים לא מוצאים שום דבר(כבר עברתי בדיקת אולטרסאונד ונטלתי כדורים כגון "סלקוקס" "אטופן" ו"ויוקס"ומשחות כמו "דיקלורן ג´ל" ו"אקסיפן" אך שום דבר לא עזר והכאבים ממשיכים. הרופאים לא מאפשרים לי לגשת לבדיקת "מיפוי עצמות" למרות שאני עדיין בתחושה שהפגיעה נעשתה לאחת מ- 9 העצמות הקטנות המחברות בין כף היד. האם למישהו ישנה השערה או הערכה באיזה כיוון מדובר? או מה עליי לעשות. רצוי לציין כי הפסקתי כל פעילות הקשורה ליד כבר לפני חודש וחצי.

פגיעה בשורש כף יד לאחר משחק טניס

מדובר כנראה בפגיעת ספורט - יתכן על רקע דלקת בגיד או נזק לעצמות - ניתן לקבוע זאת בעזרת הבדיקה או צילום פשוט- אם לא מצאו שום דבר כנראה מדובר במתיחת גיד- כדאי לשקול סד מנוחה ופיזיותרפיה

tallywood

New member
האם הכוונה לאולטראסאונד?

כי הבדיקה לא הראתה שום נזק לגידים או לרקמות ולכן אני לא מבינה בעצם מאיפה זה בא- אני כמעט בטוחה שזה קשור לעצם שזזה או משהו כזה. האם מנוחה של כמעט חודשיים מספיקה כי זה הזמן שאני לא משחקת יותר טניס ועדיין יש כאבים.

מנוחה אחרי פגיעה

אם כל תלונותיך חלפו אחרי חודשיים- זה כנראה מספיק - כדאי לנסות לחזור למשחק עם סד ( חבישה של שורש כף היד)

למעלה