שאלה לי.....

Go in out

New member
שאלה לי.....

אני בן 14 ויש לי כבר זרע זה אומר שאני "בשל" לקיים יחסי מין עם חברתי בתודה Go in out

alfalf

New member
בשלות

בשלות ליחסי מין אינה רק בשלות גופנית, אלא גם בשלות רגשית / נפשית. אני אישית לא חושב שבן 14 בשל לקיום יחסי מין, אם כי אתא בהחלט בשל פיזית להיות אבא. יחסי מין הם אחד הביטויים של קשר בין אנשים. יסי מין כוללים הרבה יותר מאשר חדירה בלבד. אני היתי מציע לך לקרוא קצת חומר על הנושא, לברר טוב טוב כיצד מתגוננים מפני הריון בלתי רצוי - תאמין לי שאתה לא רוצה להיות אבא בן 15, ושהחברה שלך לא רוצה להיות אמא. חשוב ביותר להתגונן מפני מחלות מין ומחלות זיהומיות אחרות כגון צהבת על צורותיה השונות. קונדום הוא פתרון מצויין. ALF.

בשלות מינית, גופנית ונפשית ../images/Emo127.gif

אין לי מה להוסיף על תשובתו הממצה של אלף. ברור שבגרות פיזית אינה מצביעה על בגרות נפשית ולהיפך.

יש לי זרע

מזל טוב שיש לך כבר זרע זה בודאי ארוע משמח בחייו של גבר, כי הרי בנים נולדים ללא זרעונים ובגיל ההתבגרות הם מתחילים ליצר את נוזל הזרע והזרע. בנות לעומת זאת נולדות עם כל הביציות שנמצאות על השחלות ומחכות לגיל ההתבגרות אז הן מתחילות להבשיל. הופעת הזרע מלמדת על כך שאתה בוגר מבחינה פזיולוגית בלבד, אין זה אומר כהוא זה על בגרות רגשית שהיא המשמעותית ביותר לתחילת קיום יחסי המין. וחוץ מזה האם לצורך קיום יחסי מין מספיק שרק אתה בשל? מה חברתך מרגישה? אם אתם יכולים לנהל שיחה בעניין סימן שאתם מתחילים להתבגר גם רגשית. בעיקרון אין לך מה למהר לא בטוח שמיצית את כל האפשרויות המיניות העומדות לרשותכם לפני שתתנסו ביחסי מין, ובנתיים תהנה מהידיעה שהתחלת ביצור זרעונים, זה כשלעצמו אינו מחייב אותך בשום דבר. להשתמע רונית

Go in out

New member
תודה לכולם.....

בקשר "ללהפוך להיות אבא" דיברו איתנו על זה מספיק(בבית הספר) וחשבנו(אני וחברתי) להשתמש בקונדום. תודה לכם שעניתם לי אבל לא הבנתם אותי אז אני ישאל שוב האם מבחינה פיזית אני יכול לקיים יחסי מין??? בתודה Go in out

לא צריך זרע !

כדי לקיים יחסי מין לא צריך זרע, אנחנו נוהגים להגיד יחסי מין מלאים כלומר "עם חדירה". כדי לקיים יחסי מין מלאים צריך שהתהיה לגבר זקפה מספיק חזקה. זרע....צריך בהמשך, כשרוצים לעשות ילדים... וברצינות יחסי מין (לא מלאים) יכולים להיות כל דבר אחר, שמישהי מאוננת לעצמה או לחבר שלה, או מציצות, ליקוקים וירידות גם הם יחסי מין, מקווה שהצלחתי להשיב לך.

Go in out

New member
תודה לכם אבל..........

ל הבנתם אותי אני לא שואל אם אני בשל לקיים מבחינה נפשי אני שואל מבינה פיזית אני בשל לקיים יחסי מין

אתה יודע ??

אני מבין שאתה רוצה תשובה של "שחור או לבן" אז התשובה היא - כן, אתה בשל מבחינה פיזית לקיים יחסי מין. מבחינה פיזית אתה בשל גם להיות: טייס קרב, אבא לעשרה בנים, טייס חלל, וגם נער מאושר בן 14.....

לא מסכים ../images/Emo8.gif

סרוגייט - איני מסכים אתך שנער בן 14 בשל פיזית-פיזיולוגית להיות טייס קרב או אסטרונאוט...

בשל או לא? ../images/Emo127.gif

אני דווקא חושב שהובנת כהלכה, וזאת על סמך תשובתו של סרוגייט, שכתב בפירוש שאין צורך בזרע על מנת לקיים יחסי מין, אלא דרושה זקפה בלבד. אני מניח שאתה מתכוון לחדירה כשאתה אומר יחסי מין, למרות שביחסי מין יש עוד כמה חלקים מעניינים. מספיק שעומד לך על מנת לקיים את האקט הטכני של ביצוע החדירה. ואם עומד לך כהלכה - הרי אתה בשל פיזית לקיים יחסי מין הכוללים חדירה. הבנתי נכון?! בשלות נפשית זו אופרה אחרת לגמרי ולדעתי האישית חשובה יותר מבגרות הפיזית לשם החלטה על קיום יחסי מין ראשונים.

Go in out

New member
תודה לכם.....

תודה לכול מי שטרח וענה לי אני מאוד מודה לכם. אבל.... דר רפי חרותי, למה התכוונתה שאתה אומר בשלות נפשית. בתודה ושוב תודה לכולם Go in out

בשלות נפשית ../images/Emo127.gif

כשאמרתי בגרות נפשית התכוונתי לבגרות נפשית, כלומר האם מבחינה נפשית האדם מספיק בוגר ובשל. לא תמיד הבשלות הנפשית מקבילה לזו הפיזית. לא השתמשתי במינוח חריג או מיוחד, אלא רווח ומקובל.

למעלה