שאלה למומחיות בנושא בטא

קונקה

New member
שאלה למומחיות בנושא בטא

אני מתלבטת לגבי מתי לעשות את הבדיקה, כי אין לי הרבה אפשרויות לפני שאני נוסעת (אני רוצה לדעת לפני). העניין הוא כזה קבעתי ליום ראשון שזה או היום ה-14 או פחות כי אני לא סגורה לגמרי מתי היה הביוץ (או ב-18 או ב-19 לפברואר). האם זה מוקדם מדי וחבל על הבדיקה? אני יודעת שעדיף לחכות לאיחור אבל אין לי אפשרות כי בשני ושלישי אין לי אפשרות ללכת להבדק. חוץ מזה יש לי בחילות (שוב, יכול להיות פסיכוסומטי לחלוטין) ואתמול היה לי דימום קל שבקלים (שזה יכול להיות מבשר של המחזור אבל גם יכול להיות השתרשות כי זה קצת מוקדם מדי למחזור....ואני ממש לא משלה את עצמי, בכלל לא
) וואו, יצא לי ארוך בסוף, מצטערת. בקיצור מה אתן אומרות?

ספרייט 7

New member
היי קונקה..

בד`כ 14 יום אחרי ביוץ כבר תהיה תשובה אמינה, מחזיקה לך אצבעות חזק חזק לחודש מנצח! אמן..

קונקה

New member
תודה למרות שנראה לי שלא יהיה כזה

הדימום לא נעלם כמו שציפיתי ונראה לי שאני בדרך לקבל מחזור...מצד שני הבחילות לא הפסיקו. כבר לא יודעת מה לחשוב, אם אני לא אקבל עד יום א' אני אלך לעשות בדיקה......באסה.

ספרייט 7

New member
היי קונקה..

אצלי בחודש שעבר היו בחילות רבות, המחזור איחר, ו.. בסוף קבלתי מחזור.. מאחלת לך מכל הלב שזה יהיה הריון..

קונקה

New member
זה נראה כמו מחזור

אז לא הלכתי בסוף. עכשיו ראיתי שהדימום שוב נחלש אז ברגע של חולשה קניתי ערכה ביתית. ויצאה תוצאה לא חד משמעית, כי הנוזל לא עלה טוב על הסטיק, בקיצור עכשיו אני שוב בסרט...אבל האמת לא נראה לי שזה הריון, זה דימום חזק מדי בשביל השתרשות (לפי מה שקראתי באינטרנט קצת), נראה לי שזה פשוט יתגבר למחזור. נשבר לי כבר מהחוסר ודאות וגם אין לי כוח לעוד חודש (פלוס פלוס) שבסופו אכזבה....

../images/Emo201.gif

אני חושבת שנקודת הסתכלות של לקחת את זה חודש בחודשו, קצת מקלה על העניינים. אני מצאתי את עצמי מבואסת למשמע הבטא השלילית, אבל שמחתי כשהמחזור הגיע. אל תשכחי שאת נפש פוליציסטית, ושהמחזור שלנו "עושה לנו טובה" כשהוא סדיר
מקווה שבכל זאת תתבדי, ושכן מדובר בהשתרשות. ואת יודעת מה? גם אם לא, אז יש את מרץ! (לא סתם מרץ ומרץ עם צירה נכתבים אותו הדבר
)

ספרייט 7

New member
קונקה יקירתי!

מאחלת לך מכל הלב!! שתבשרי לנו רק טוב!! עוד החודש הזה.. אמן!

למעלה