שאלה למומחים בהריון...

tamaroola1

New member
שאלה למומחים בהריון...

הי, צריכה את עזרתכם/ עצתכם... אני בהריון, חודש תשיעי. לאחרונה, בקימות שלי באמצע הלילה אני מרגישה את כריות הרגליים בחלק העליון שלהם, מהמרכז החוצה, מאוד כואבות כשאני הולכת. (פעם למדתי רפלקסולוגיה, אך איני מעזה לעסות את עצמי כיוון שאני לא ממש זוכרת) אין ספק שהחלק העליון של גופי מאוד תפוס ואני חושבת/ מוטרדת מהלידה הממשמשת ובאה, אבל אולי יש לכן/ם עצה איך לעסות/לטפל בנושא? בברכה.. תמרולה

אני מבינה שאת צפויה ללדת בסוף החודש

ולכן הגיוני שלאחרונה קצת יותר קשה לך. למדת רפלקסולוגיה ולכן את וודאי יודעת שרפלקסולוגיה יכולה לעזור לך ולהכין אותך ללידה, ובעיקר להרגיע אותך. את יכולה לעשות אמבטיות לכפות הרגליים עם מים פושרים ומלח גס או להתייעץ בפורומים של צמחי מרפא ושמנים או רפואה משלימה אך אני חושבת שמספר טיפולי רפלקסולוגיה ישעו את העבודה הכי טוב. יש לא מעט מטפלים שמגיעים עד אליך הביתה אני מאמינה שמטפלי הפורום המקסימים ידעו לכוון אותך
שתהיה לך לידה מאושרת המון הצלחה

היי תמרולה

ממליצה לך בחום ללוות את המשך ההריון בטיפולי רפלקסולוגיה מסודרים ובצורה עקבית, עד ללידה. הטיפול בכפות הרגליים יקל עלייך בשבועות הנותרים ויכינו את גופך לזמן הלידה. מאחר ואת בהריון(....) יקשה עלייך לטפל בעצמך בכפות רגלייך, כי בטנך הולכת לפנייך. לכי למטפלת/ת מקצועי/ת ותפרגני לעצמך את הפינלה של ההריון. מה שעוד היה מועיל לך זה לטפל בעצמך גם בפן הרגשי/מנטלי, כדי שתבואי ללידה עם קצת פחות חששות ופחדים. יותר מחוזקת ומאמינה בעצמך ובכוחות הטבעיים של הגוף אני הייתי ממליצה על עיסוי ולא רק רפלקסולוגיה, בשלב הזה של ההריון כל טוב רביד

הרהרי לך וראי את ההר שבתוכך

הכאבים בכריות המדרך מהמרכז החוצה, זו תופעה כתוצאה של הליכת הברוז בהירין מתקדם, בה משקל הגוף יותר על הצד החיצוני של כפות הרגליים. למרות שאת מוטרדת מהלידה הממשמשת, השתדלי להיות רגועה בנפשך. דבר אחד בטוח - מה שצריך לצאת יצא על בטוח. אולי זה לא מנחם, אך לידה היא חד כיוונית. אולי לעשות עיסוי בעזרת גליל עיסוי. הרהרי לך בשלווה וראי את ההר הצומח מתוכך, שם אוצרך. לידה קלה ומוצלחת בברכה שמוליק

gali baron

New member
שמוליק היקר, כיף לקרוא את דבריך כתמיד

מאחלת לך מכל הלב שנה טובה מלאת ברכה וקסם!

למעלה