שאלה מסקרנת, השתדלו לענות בכנות

Starman3

New member
הבעיה היא רק מינית.

דווקא יש לי חברים טובים. אני יוצא ומבלה רק בתחום המיני אני מפקשש......

יש לי חברים, אין לי חברות קרובות

כי תמיד נפגעתי מהן.
יש לי ידיד שהוא כמו חברה טובה. - בערך .
יש תקופות שאני יוצאת הרבה ויש תקופות שאני בבית- לפעמים גם מבחירה כי לא בא לי לצאת.

הבעיה שלי שאני לא יודעת לתחזק גם את הזוגיות הזאת, הזוגיות הזאת ברמה החברתית. להתקשר כל יום/שבוע ולקבוע להפגש על בסיס קבוע.

גם תמיד אני מוצאת את עצמי מתאכזבת מחברים/רות ופשוט לא רוצה להמשיך להסתובב איתם. עד שאני מוצאת חברים ממקום אחר.

אני תמיד מרגישה הכי אווטסיידרית. זאת שמגיעה לחבורה מאוחר.
לפעמים זה הכל בראש שלי ולפעמים זה באמת ככה ופשוט שוכחים ממני

Tripon1

New member
חברים יש, חברה אין

תמיד היו לי חברים מתקפות שונות בחיים, ותמיד הייתי יוצא אם זה לפאבים, מועדונים
וגם עכשיו עדיין יש את החשק הזה. הבעיה אצלי היא יותר איך להתחיל/לגשת לבחורה.
פחות ביישן, רק חסר קצת ביטחון בעניין הזה. וגם כשאני שותה אין לי את זה.

tull383

New member
אני דיי בודדה

אין לי היום חברים קרובים. גם לא הרבה רחוקים

פעם לא הייתי כזו אבל הרחקתי לעצמי עם השנים חברים ולא התקרבתי לאנשים חדשים.

הסיבה העיקרית לכך הייתי שמאוד התביישתי במצב שלי ולכן נמנעתי מלהתקרב לאנשים כדי שלא יעלו נושאים שאני לא יכולה/לא יודעת להגיב להם...

אני מתגעגעת לזה.

חן1

New member
יש כישורים חברתיים

הנושא שנפתח כאן מעניין מאד.
לי יש כישורים חברתיים טובים למדיי,
אבל אני משקיעה אותם יותר בעבודה מאשר בחיים החברתיים שלי.
יש לי כמה חברים קרובים וטובים, ועוד מעגל של חברים רחוקים יותר,
אבל הרבה פעמים אני מוצאת את עצמי מעדיפה את השקט שלי... זה בא בתקופות.

Lee Rock

New member
יש לי מעט חברים

אבל כמה מהם שממש טובים שאין איתם שום מחויבות ואפשר לדבר על הכל.. אבל אנחנו לא יוצאים למקומות ואינטרקציה עם אנשים חדשים היא מועטה, אני חושב שיש לי אולי קצת חוסר בקישורים סוציאלים אבל אני לא יוצא אף-פעם לדייטים לדעת אם זה בכלל בעיה... ברור לי שלרוב האנשים, לא כל אחד יהנה בחברתי אבל אלו שכן, מעידים שמאוד.

מצאת מקום כאבי

בכנות, יש לי מעט מאוד חברים.
השאלה היא כמובן מה ההגדרה של "חברים", אבל בשורה התחתונה אין לי יותר מדי הזדמנויות לצאת עם חברים לבילוי או טיול יחד, פשוט מפני שאני לא בקשר רצוף עם חברים רבים.

זה קשור קודם כל למבנה האישיות שלי, אבל גם לכך שיצאתי בשאלה, ונותרתי בלי קשרים חברתיים.
זאת למרות שמבחינה אישית אני מסתדר כמעט עם כל אחד, ואני יחסית נוח לאנשים שמסביבי (לדעתי).

לא יודע איך לשנות את זה, בגיל שלי (33). אנשים בגיל הזה כבר נשואים, או "כמעט" נשואים, ואני גם לא נמצא במסגרת כמו בית-ספר וכד' ששם יוצרים קשרים חדשים.

למעלה