שאלה נוספת רבותי וגבירותי

jedyknight1

New member
שאלה נוספת רבותי וגבירותי

האם הלא חוקיים דרש או אימץ לעצמו התנהגות מינית שלא תאמה את שלכם. נניח, כיצד הייתם נוהגים במקרה שהלא חוקיים (איזה חוק המציאו לנו - יאללה) היה רוצה לעשות דברים שהיו חריגים מבחינתכם? זורמים וחווים זאת? נסוגים אחורנית? מתנחמים שהחוקיים בבית נורמליים? מה בדיוק?

לעולם!!

לעולם!! לא אעשה משהו שאני לא שלמה איתו.. לא אעשה משהו בשביל לרצות את הצד השני.. זו אני!! sky

mika31

New member
גם לי לא קרה

וגם אני כמו שמים מעולם לא הייתי עושה משהו שאני לא אוהבת רק כדי לרצות אותו.

תן דוגמה..?../images/Emo4.gif

אני דווקא חושבת, שעם הלא חוקיים זו הזדמנות נהדרת לחוות ולאסוף חוויות שבבית לעולם לא היינו זוכים להן.... כמובן שיש גבולות אדומים, וכמובן שלא משהו שיעשה לי רע/יזיק לי או לאחרים... אבל למה לא לבוא עם פתיחות? זו ההזדמנות, לא?

אני אישה שומרת חוק../images/Emo68.gif../images/Emo88.gif

אין מצב שהייתי עושה משהו שאני לא עושה בבית. אני עושה בבית ה- כ- ל! (בגלל זה הוא לא רוצה לחלוק אותי
בגלל זה
)

הייתי שותפה

לפנטאזיות של אהובי. לא השתתפתי באופן פעיל כי הוא בעצמו לא העיז. אבל בהחלט שמעתי כמה פנטאזיות קינקיות שבאותם ימים שהייתי מוכנה בשבילו מה שרק ירצה, מה שרק יגיד, לא הייתה לי בעייה להגשים לו רק רצה. כבר אמרתם שההפסד היה כולו שלו. לו ידעתם רק כמה. (עיזבו סתם מנפחת לעצמי קצת את האגו....קשה לי להתגבר על זה שהלכתי והוא הסכים.)

פ ר ח בר1

New member
לא תאמה...?...

אולי אפשר לשאול את השאלה אחרת...האם רציתי להתנסות בדברים שונים וחדשים שלא הכרית ...? אז התשובה היא כן..בכייףף

למעלה