שאלה

FoolishlyFab1

New member
שאלה

בקשר לעבודה וזוגיות אסנת אדלר שם ההורים רונית ואברהם תאריך לידה אם צריך 2.5.86 תודה

גל סופר

New member
מה שאלתך אסנת?

בהחלט רואים קושי, סגירות מסוימת, כשזה נוגע לזוגיות. קשה לך להתחבר מכל הלב, ואולי זה מה שאת תצטרכי ללמוד כעת בשביל להצליח. ברוכה הבאה

FoolishlyFab1

New member
הממ

דווקא היו כמה שהתחברתי אליהם מכל הלב אבל זה לא הלך השאלה לגבי עבודה אני מחפשת כבר המון זמן ומתי אני אמצא?

גל סופר

New member
טיפ שלמדתי ממישהו חכם ../images/Emo13.gif

אם זה לא הולך, כנראה שלא היה חיבור מספיק חזק. בעניין העבודה והתיזמונים, הייתי מציע לך לפנות לפורום נומרולוגיה [17], או לייעוץ אישי. בהצלחה

FoolishlyFab1

New member
אז צריך תזמונים יותר טובים...

ומה לגבי השם שלי רוב השנים לא אהבתי אותו אבל עכשיו אני אוהבת אותו יותר אוסי יכול להיות יותר טוב מאסנת?

גל סופר

New member
לדעתי לא, אוסי לא טוב יותר מאסנת

משתי סיבות עיקריות- 1. אסנת זה השם המקורי שלך, עד כמה שהבנתי. 2. אוסי זה יותר כינוי מאשר שם, וזה גם עלול ליצור בלאגן עם הו' [יש ו', אין ו']. עדיף להישאר עם אסנת, ועכ"ז להסתדר איתו. בהצלחה

גל סופר

New member
ובכן..

את מאוד חברותית, אבל [כפי שכתבתי קודם] יש קושי בלהתחבר מכל הלב. מלבד זאת, שיגרה מאוד לא בריאה לך, את אוהבת שינויים ותנועה [ש"דברים זזים"]. את יודעת לסגור עניינים בצורה טובה, הסביבה שלך מאוד אוהבת אותך ומשתדלת להיות לצידך [אינני יודע אם את רואה זאת על-פני השטח]. בהצלחה.

FoolishlyFab1

New member
שזו לא בדיוק אני אבל

עדיף להאמין בדברים טובים אבל שגרה זה באמת דבר לא משהו

גל סופר

New member
יש הבדל עז בין רצוי למצוי ../images/Emo13.gif

מה שאני כתבתי זה חלק ה"רצוי", והכל כפוטנציאל. תמיד עדיף להאמין בדברים טובים, אבל להיות סקפטי זה דבר מבורך הרבה יותר לדעתי.

FoolishlyFab1

New member
טוב

אני חייבת להתחיל להאמין בדברים טובים להיות סקפטיים זה לא כזה טוב לא בדברים חיוביים

למעלה