שאלה

shelly97

New member
נמצאת בבעיה

הבעיה שלי היא שמו אותי בבסיס סגור שלפני זה הסברתי למה הסיבות שחושב לי להיות בפתוח לקצין מיון והסיבות היו מספיק כדי שאני יהיה בפתוח ולא התחשבו הגעתי בסופו של דבר לבסיס סגןר ואנ יודעת שככה זה צבא לא מקבלים תמיד מה שרוצים מאז שאני נכנסתי לבסיס בגור נכנסתי לדכאון אין יום שאני לא בוכה שאני שם רע לי שם מכל הפכינות אין לי שם עם מי להיות ולא מתאים לי בכלל להיות בבסיס סגור מאז נעשה לי רק רע מאוד ודכאון שאני שם כל הזמן אני מאוד רוצה לעבור לפתוח כדי שאני יוכל לשרת באופן נורמלי ולצאת ממצב שאני נמצאת בו כבר החלטתי ללכת לקבן רק שיקח זמן לראות אותו ואני כלככך כבר רוצה לראות אותו כי אני לא יוכלה יותר ....להתמודד עם זה יש לי שאלה מה זה קבן תורן שנמצא בתל אביב בקישור האם אני יוכל ללכת אליו בהקדם האפשרי ואשמח לתגובה על הבעיה שפרטתי כאן תודה לכם

shelly97

New member
שאלה

מה זה קבן תורן האם הוא יוכל לעזור לי לעבור ממקום שרע לי בו מאודד ?.....

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
../images/Emo4.gif

קבן הוא קצין בריאות נפש והוא יכול לסייע לך..בכול מיני דברים.. אנחנו שומעים עד כמה רע לך במקום שאת נמצאת בו.. ללכת לחלק את הקושי יכול להיות צעד חשוב בדרך להקל..... ובנתיים גם הפורום פתוח משבילך לחלק כאן את מה שאת מרגישה.. כולנו נמצאים כאן איתך ובשבילך, מחכים ורוצים להקשיב לך.

למעלה