שאלון ברוח פסח

anna the best

New member
שאלון ברוח פסח

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? מה הדבר הכי טוב שיש באבא? ובאמא? איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! פסח שמח לכולם!

mafakit

New member
נחמד D: |אלפקה|../images/Emo218.gif

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? המ.. השנה אנחנו עושים אצלנו את הסדר.. זה לא קרה כבר כמה שנים אז אני מניחה שזה מיוחד
ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? כל מיני דברים כאלה ^^ כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? אתמול הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? כן מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? אתמול XD ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? לא מזמן.. דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? תרמו לי כמה שקלים לקנות ארוחה ב10 שקל במקדונלדס XD לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? שיהיה טוב
לא! בעצם שיהיה מצויין D: מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: חופש D: איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? וואלה לא יודעת
יש כמה חשובים ><' מה הדבר הכי טוב שיש באבא? אבא D: ובאמא? אמא XD איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? לאדעת
איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? שני.. או חמישי.. או שישי אבל פחות XD חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! לא XDDDDD

farthwraway

New member
נושאנושאנושא../images/Emo54.gif

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? כלום?
ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? כבר עבר, לא צריך לדבר על זה
כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים?
הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? כן
מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? עכשיו?
ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? פעם אחרונה? אולי שבוע שעבר.. דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? לפני שבועיים די הצילו אותי מטעות שעשיתי.. אז..
לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? פחות לחץ, אבל זהל א יקרה
מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: הכל!
איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? מה הדבר הכי טוב שיש באבא? איך עונים בכלל על שאלה כזאת? ובאמא?^ איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? -מתקנתאתהאשאלה- איזה יום אתם הכי פחות שונאים בשבוע? אולי רביעי. חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! חחחחח לא

STYU

New member
פסח../images/Emo54.gif

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? היו כמה מנהגים מרוקאים שעשינו שלא הכרתי, זה היה מעניין. ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? לא יודעת כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? כל הזמן (פפפ) הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? כן מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? הי, תם זה מהמילה תמים, לא מטומטם! ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? קרה דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? לא משהו שעולה לי לראש לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? קל בבגרויות (עלק) מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: האווירה איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? 13 מדיה מה הדבר הכי טוב שיש באבא? הממ ובאמא? הממ איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? לא יודעת איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? חמישי חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! כן

mictut

New member
אהבתי פלוס

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? חבר של המשפחה היה איתנו? ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? להתגבר כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? היום בבוקר בשיחה עם הדודה הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? חחח קצת מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? היום בצהריים! איזון מהבוקר P: ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? לא קרה, תמיד יש :) דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? טובות.. לא משו מיוחד לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? שאני אעבור את האודישן, שאני אתקבל במיונים, לצאת לשני הקורסים ולקפוץ לאמריקה לגיחה קלה מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: שירייייייים איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? לא תרצח מה הדבר הכי טוב שיש באבא? שהוא מצחיק שהוא לא מתכוון ובאמא? שהיא תמיד כאן בשבילי איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? שמות איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? רביעי חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! כן! פסח חבוב

my evalin night

New member
אוי נחמד

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? היה קצרצר. אח"כ הלכתי להסתובב עם שלי ומרוב שעמום החלטנו ללכת ישר מקצה העיר ולהגיע לאן שנגיע...הגענו לרמת-גן.
ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם?שיניתי את עצמי כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? לא יודעת, בטח היה:) הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? כן. מישהי שהייתה ביחסים סבבה אתי בשלב מסויים משום מקום הפסיקה לדבר אתי, מחקה אותי מהפייסבוק וכל פעם שאני רואה אותה אני זוכה למבטים מלאי תיעוב ממנה. רציני, לא עשיתי לה כלום. מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? עכשיו למען האמת ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? עכשיו דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? אמא של חבר שלי שיקרה בשבילנו והבטיחה לאמא שלי שלא נישן ביחד כשי שתרשה לי לישון אצלו. לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: החופש. איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? כולם. מה הדבר הכי טוב שיש באבא? תשאלו מישהו אחר ובאמא? בסופו של דבר היא תקבל אותי..גם היא לא אוהבת את מה שאני כ"כ איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? בד"כ חמישי חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! לא חח

green soup

New member
../images/Emo48.gifאנייי

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות?אממ הוא היה אצלנו עם מלא אורחים מחו"ל ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם?קראתי כמעט את כל ההגדה למשפחההה כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים?היום =] שהקראתי הכל הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? כל מיני מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים?חחח היום שצחקתי פעם שניה מהמילה שדיים במגילה.... ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול?לא יודעת לא מזמן דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם?לא זוכרתת לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח?בית חדש ושלום מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח:את החופשששש=] ומצות עם שוקולד ואת החג עם המשפחה איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם?המממ כבד את אביך ואת אמך? מה הדבר הכי טוב שיש באבא?הוא יודע להיות מצחיק ועצמו ובאמא?היא תמיד טובה לכולם איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה?חח לא יודעת איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע?שבת חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?!חחח לא

anna the best

New member
עונה

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? לא עושה סדר פסח ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? הצלחתי למצוא עבודה! פעמיים XD כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? ביום שיש שעבר הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? לא זכור לי... מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? גם ביום שישי שעבר ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? כשהתכוננתי 3 פעמים למבחנים בפסיכולוגיה, ואני כל הזמן שוכחת לשאול משהו את המורה!! דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? חברה שליעזרה לי למצוא עבודה, חברה אחרת מתכוננת איתי בפסח לבגרות בע"פ בערבית לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? שאני וכל עם ישראל נצליח בבגרויות! מי יודע: תגידו דבר אחד שאתם הכי אוהבים בפסח: את החופש איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? כל המצוות שבין אדם לחברו מה הדבר הכי טוב שיש באבא? הוא מצחיק ובאמא? והיא מבשלת טעים איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? בראשית וסיפור הבריאה איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? שלישי, רביעי, שבת חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! לא!

עונה

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? השנה עשיתי פסח בצבא =] ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? ללכת לצבא זה שיא הקשה כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? לפני כמה ימים כשקיבלתי סוף סוף 100 במבחן בצבאP: הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? אמממ לא במיוחד מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? לפני כמה ימים היה משו עם המפקד בצבא ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? לא יודעת דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? כל מיני לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? רק טוב והצלחה מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: שירים איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? הכול מה הדבר הכי טוב שיש באבא? אין אבא ובאמא? עוזרת איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? בראשית איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? שבת חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! לא ממש

Beatles Rulz

New member
../images/Emo109.gif עונה.

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? דודה שלי באה, הדודה הכי שנואה במשפחה, מדהים שאף אחד לא עשה שם פיגוע. ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? חסכתי כסף לאייפוד טאצ'
כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? כשאני עומדת ליד אנשים מסויימים מהכיתה שלי. וואו הם טיפשים
הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? יכול להיות... מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? אתמול למען האמת.. ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? גם אתמול
דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? אה... הביאו לי ספר לעשות עליו עבודה, אני יודעת? לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? איימאק *-* מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: חופש
איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? אל תרצח?
או אולי לא תענה ברעך עד שקר
מה הדבר הכי טוב שיש באבא? אה... קצת בעייתי, ההורים שלי גרושים ואני רואה אותו פעם בהרבה זמן. אה... לא יודעת
ובאמא? הכל
איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? תורה
איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? שבת
חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! לא

0OמומיןO0

New member
עונה../images/Emo157.gif../images/Emo155.gif../images/Emo162.gif

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות?שום דבר היה פחות או יותר אותו דבר ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם?ציונים טובים בספורט כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים?שקיבלתי ציון טוב במבחן שלא התכוננתי אליו הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם?כן מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים?שלשום ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול?לפני שבועיים בערך דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם?בזמן האחרון..לא יודעת לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח?שנה טובה ובריאות,ושכל אחד יהיה כמו שהוא מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח:החופש
וגם שהחג מאוד ארוך זה כיף
איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם?כבד את אביך ואת אמך מה הדבר הכי טוב שיש באבא?הכל
ובאמא?הכל
איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה?ויקרא איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע?שישי
(מחר!)
חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?!לא חחחחח
פסח שמח לכולם!

למעלה