שאנשי ביבי יגלו אותי לפלורידה אנא

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
פלורידה מדינה גדולה.

מיאמי כבר שוק בוגר,אין מה להרויח בו הרבה בעליית ערך.
תודה לאל. כספך ניצל ברגע האחרון. מטוב ליבי הרב, חששתי לכספך. רק לא הבנתי דבר אחד קטן-אתה מכיר את הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, בן-אדם שאנשים ראו אותו עושה אלף אחוז בשנה וגם עשרת אלפים אחוז ביום; בן-אדם שיכול גם לעשות מאות אלפי ומיליוני אחוזים בשנה, ואתה העדפת להשקיע את כספך בקומפלקס בניינים בפלורידה במקום לתת אותו לי ולהיות מיליארדר כבר ב-2025??? |פנים||פנים||פנים|

תודה לאל. כספך ניצל ברגע האחרון. מטוב ליבי הרב, חששתי לכספך.
מה אתה יודע שאני לא?
רק לא הבנתי דבר אחד קטן-אתה מכיר את הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, בן-אדם שאנשים ראו אותו עושה אלף אחוז בשנה וגם עשרת אלפים אחוז ביום; בן-אדם שיכול גם לעשות מאות אלפי ומיליוני אחוזים בשנה, ואתה העדפת להשקיע את כספך בקומפלקס בניינים בפלורידה במקום לתת אותו לי ולהיות מיליארדר כבר ב-2025??? |פנים||פנים||פנים|
אם אתה כזה חכם למה אתה לא מצליח לשכנע אחרים לתת לך רק 100 אלף? - סכום די צנוע להשקעות.

אולי תלמד ממי שבאמת הצליח ולא סתם משתחצן:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מה אתה יודע שאני לא?
.oh love, you have no idea

autokollhto-toixou-hlios-diafora-400x400.png
אם אתה כזה חכם למה אתה לא מצליח לשכנע אחרים לתת לך רק 100 אלף? - סכום די צנוע להשקעות.
בגלל הטיפשות האנושית, שלעולם אינה נגמרת.

1697025914952.png
אולי תלמד ממי שבאמת הצליח
לא חסרות לי הצלחות. חוסר שיתוף הפעולה איתי למרות עשרות הצלחותיי המוכחות הוא תוצאה של הטיפשות האנושית שאינה נגמרת לעולם.

1697025914952.png
ולא סתם משתחצן
אני לא משתחצן, אנשים טיפשים מידי מכדי להבין מי חכם ומי לא, ולכן למי צריך להקשיב ולמי לא, אז אני נאלץ להגיד להם שאני חכם, ולכן עליהם להקשיב לי. הם לא מקשיבים לי. אני מצרף הוכחות שונות לנכונות הסיפורים שלי על גאונותי, אך הם עדיין לא מקשיבים לי.

אלברט איינשטיין צדק. לפחות בדבר אחד הוא צדק, אותו אליל שקר הנופל ממרום.

1697025914952.png

ואולי אתה חלק מהטיפשות?

לא הוכחת עם 10 אלף שקל שיכולת לגייס דרך חיסכון.

אם היית מוכיח עם הוכחות רציניות מסמכים אמיתיים לא קשקושים בפורום שהצלחת להרויח הרבה כסף

היו מתייחסים אלייך אחרת.

האמת היא שאתה לא עושה את זה כי אז תהרוס את השקר שאתה מספק לעצמך.

אתה חייב את השקר אחרת פסיכולוגית אתה תקרוס מול ההורים שלך.

הרי אם אתה לא חכם כמו שאתה אומר שאתה אז אולי לא מגיע לך כל הטוב בגיל הזה שההורים עדיין נותנים לך?

האמת שאתה פשוט "חיית השעשועים" של ההורים שלך.

כמו הילד הקטן שעושה הצגות מול המשפחה המורחבת ביום שבת/חג.

הפוגה מהחיים האפורים.

למעלה