שבוע טוב לכולם =)

avia0911

New member
שבוע טוב לכולם =)

שיהיה לכולם שבוע נעיםםם איך עבר עליכם הסופ"ש? מממ וסתם שאלה לא קשורה.... יש אנשים שמציבים לעצמם מטרה כלומר שואפים להגיע למצב מסויים .. וכשהמצב לא מגיע תוך זמן קצר הם מתחילים להילחץ שלא יגיע לעולם ואז "מתפשרים" על משהו אחר שבכלל לא חווים ממנו אושר ואולי אפילו חווים תסכול כי "ככה העולם מתנהל" וצריך ללכת לפי המוסכמויות של העולם הזה (חתונה, עבודה, חברים וכו') יש כאלו שאם המטרה לא מגיעה, הם לא נלחצים אלא בטוחים בעצמם ויודעים שמתישהו רצונם יתממש גם תוך פרק זמן ארוך אם צריך ויש כאלו שלא נלחצים והכל זורם לידיים כמו קסם איך הייתם רואים את עצמכם?

הי ../images/Emo13.gif

סוף השבוע היה נעים
יש אנשים שמציבים לעצמם מטרה כלומר שואפים להגיע למצב מסויים .. וכשהמצב לא מגיע תוך זמן קצר הם מתחילים להילחץ שלא יגיע לעולם ואז "מתפשרים" על משהו אחר שבכלל לא חווים ממנו אושר ואולי אפילו חווים תסכול כי "ככה העולם מתנהל" וצריך ללכת לפי המוסכמויות של העולם הזה (חתונה, עבודה, חברים וכו') יש כאלו שאם המטרה לא מגיעה, הם לא נלחצים אלא בטוחים בעצמם ויודעים שמתישהו רצונם יתממש גם תוך פרק זמן ארוך אם צריך, ויש כאלו שלא נלחצים והכל זורם לידיים כמו קסם איך הייתם רואים את עצמכם? אני יודעת שאני יכולה להגשים את הדברים שאני רוצה. כבר הגשמתי דברים רבים שרציתי וכל מטרה שהחלטתי/הצבתי אותה, אני יודעת שאגשים אותה. אז אני לא מתפשרת/מוותרת על דברים שהחלטתי להגשים במציאות.

למעלה