שבוע טוב

lady d27

New member
מצב קפוא???

אין סיכוי!!
למענך אתן את כל המופלטות נשמה שלי געגעתי אלייך ואפילו מאוד!

סורגייט

New member
גם אני

חזרתי אחרי פגרה קצרה ........
ועדיין לא מאופס מהמופלטות של אתמול ( רק 2 )
אבל כמות הערק ..... זה כבר סיפור אחר .....
מזל שאני לא צריך לעבוד היום .....

אוווו...הנה אתה סורגייט ידידנו משכבר וגם לבוס ידידנו היקר

שהבאתם לי ולחבר'ה צחוקים ונוסטלגיה מעבר ...

והסיפור שהיה כך היה...
בסיום סיבוב הפסח שעשיתי אצל אחיי ואחיותיי בערי ומושבי הדרום וביום רביעי בעודי משוטט סולו במרחבי הדרום הזמנתי את עצמי לכוס קפה אצל חבר\אח מהצבא שגר באחד ממושבי הדרום ...
דיברתי איתו בצהריים , וסיכמנו על 18:00 פחות או יותר. כשהגעתי בסביבות השעה היעודה מצאתי את עצמי מול "כיתת יורים" ...
מסתבר שהבחור עשה סבב טלפונים ו"הזעיק" עוד חמישה חבר'ה עם נשותיהם (גם הם מהמושבים\קיבוצים שבסביבה) ופתחו שולחן ומנגל מפה ועד להודעה חדשה עם בשר כבש ובקר מקומי (הוא נוקד ויש לי דיר) ...
וככה "ביושבנו על סיר הבשר" וכטוב ליבי ביין וליבם ובוודקה ובעראק בקוניאק ואני לא יודע במה עוד, אישתו (השנייה והחדשה יחסית) של אחד החבר'ה פתחה את הפה ( יעני וכאילו "בצחוק") על כך שהם "מפנקים אותי כמו שייח סעודי" כדבריה...
כולם שם התפרצו מצחוק והסבירו לה שכול השנים אני בצבא ובמילואים ובלי תנאים אני הייתי זה שפינק אותם ושעכשיו הם רק מחזירים לי את החוב ההוא ושמאז הם "מפנקים" אותי... ואז התחילו להעלות זיכרונות גם על השקשוקות והלוף המטוגן וכול מיני ערבובים שהייתי מבשל להם ועל היונות והברווזים והעופות והדורבנים וחזירי בר ועוד כול מיני מריעין בישין שהייתי מארגן ממנגל ומאכיל אותם בשטח ...

ואז קפץ לי ונזכרתי בתמונה שאתה הבאת כאן עם שפני הסלע, בקשתי את המחשב של בעל הבית...
נכנסתי לפורום הפנטהאוז בתפוז...שמתי את ההודעה הזו שלך עם התמונה הזו...

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2478&MessageId=177882941

ושאלתי אותם, אם זה מזכיר להם משהו ?!...
ברור שזה הזכיר להם והם התפרצו מצחוק עוד לפני שהם קראו את התגובה שלי אליך, ואחרי שהם קראו את התגובה שלי אליך, העסק כבר עלה על גדותיו ונהייתה חגיגה של סתלבט וצחוקים...
עליי כמובן...
הם "הזכירו" לי שלא יכולתי להשתעל ולהתעטש מרוב כאבים גם לנשום ולישון (ועוד בשק"ש בשדה) זה כואב עם צלעות שבורות, והם הזכירו לי גם את מה שאולי רציתי לשכוח ו\או להכחיש לעצמי, שהשפנים נתקעו לי בקיבה בגלל עצירות שהייתה לי ולא יכולתי להתאמץ לדחוף ולחרבן אותם מרוב כאבים בצלעות והלכתי ברגל (כי הקפיצות ברכב הפינוי הכאיבו לי יותר) לתאג"ד והרופא דחף לי חוקן כדי לשחרר את השפנים התקועים ...
ואחרי יומיים הביאו לי נרות גליצרין שלא היו ברי שימוש ואי אפשר היה לדחוף אותם לתחת כי הם נמסו לי מהחום (לא היה קירור נרמלי בשטח) אז הלכתי לקבל עוד חוקן ... וככה היה במשך שבועיים בערך היה לי פטור מאימונים וגישה חופשית לחוקנים...
אבל מכיוון שהיה לי כואב ללכת כול פעם עד התאג"ד (שהיה כ-5 ק"מ מאתנו) אז עשיתי לי חוקן מאולתר משקית של חלב, איזולירבנד וצינורית שהייתה לנו בפק"ל רכב ( למקרה חרום כדי להעביר דלק מרכב לרכב בשאיפה עם הפה) ועם זה עשיתי לעצמי שני חוקנים ...
(ותראה מה זה צחוק הגורל, שהמעניין עם "הצינורית" הזו הוא, שאני הייתי "האלוף" בנושא העברת דלק בין רכבים (כולל "גניבות" דלק לצורכי "הישרדות") ותמיד אני הייתי זה שדוחף את הצינורית הזו לפה ומוצץ ושואף ופתאום מצאתי את עצמי מתכופף אבל הפעם דוחף אותה לתחת ומתנשף...
ואגב, הצינורית הזו גם חזרה לתפקידה וגם אני חזרתי להתנשק איתה ולשאוף אותה בערגה, בכול זאת עזרה לי\נו בעתות צרה) ...
זה היה הסיפור עם התמונה שלך ו "נקמת שפני הסלע בברווז המכוער"...
אחר כך עברתי לשירשור של הבוס עם השיר "עשר אצבעות לי יש"...

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2478&MessageId=178139813

מה שמיד הזכיר להם את האירוע המדובר,( אחד החבר'ה היה גם "במקהלת צדיקוב" החפוזה ההיא שליוותה אותי אז בפזמון)...
היו צחוקים ותוך חמש דקות עשינו "הופעה" ושרנו אותו בקריוקי אדיר ושוב פעם אני הייתי אחראי על הבתים והם הצטרפו לפזמון... וככה גלגלנו ערב בכייף...
(אגב... תגובות הנשים לשיר היו אעפאס "מעורבות" משהו
... אבל לך תבין נשים
)...

בקיצור, תודה לך סרוגייט וגם לבוס על תרומתכם לצחוקים ולערב הספונטני והמוצלח שהיה לנו ...

ותודה כמובן לפורום ששמר לנו על ההודעות עם התמונה שלך ואפשר לנו לתקשרר את זה...

את ?!... ממממ... כן

את בתפקיד של " ריבקה גור אריה מברוקלין, נערה יפה בלבוש צנוע מחצר של רב, בעצם קרובה די רחוקה"...
אני חושב שהתפקיד הזה "תפור עלייך" יופי ...

https://www.youtube.com/watch?v=99F_lpmbNy8

אז שימי לנו עוד איזו "תמונה" אבל כרגיל בלבוש פרוע ...

את יודעת... הזכרת לי בדיחה עם " יופי ואיפה אני בתמונה הזאת ?

דויד פוגש את משה, חברו הטוב, על הבוקר בעבודה ושואל אותו :
" משה, אתה נראה נורה תשוש ועייף מה קרה ?"...
עונה לו משה: "אל תשאל, חלמתי חלום מטורף ששיגע אותי כול הלילה"...
"מה חלמת ?" שואל דויד...
"חלמתי שאני מסתובב בערב בעיר" עונה משה "ופתאום אני רואה כוסית פצצה לא נורמלית ואני מתחיל ללכת אחריה כמו מוכה ירח, איפה היא הולכת אני אחריה, בסוף הגיעה לתחנת הרכבת ואני אחריה, היא עולה לרכבת מתל-אביב לחיפה ואני אחריה, היא מתיישבת ברכבת ואני מתיישב מולה, הרכבת נוסעת ואני בתוכה מהופנט מהכוסית הזו ולא יכול להוריד ממנה את העיניים, הרכבת מגיעה לחיפה ובלי לעצור חוזרת לתל-אביב, מגיעה לתל-אביב ובלי לעצור חוזרת לחיפה, ואני לא יכול לרדת מהרכבת חטפתי ג'ננה בחילות כאבי ראש ואני מת כבר לרדת מהרכבת הזו אבל הרכבת לא עוצרת וככה כווול הלילה אני על הקו חיפה תל-אביב חיפה תל-אביב חיפה תל-אביב יצאתי פסיכי "...
"ואיך עבר הלילה שלך גם את נראה קצת עייף ?" שואל משה את דויד...

"וואלה, מה אגיד לך, אחלה לילה היה לי"... עונה דויד: " אתמול בערב היה גשם מבול וקר בחוץ, חיממתי את הבית, אחרי מקלחת חמה וטובה, אני מכין לי ארוחת ערב, ופתאום צלצול בדלת... אני פותח הדלת ובפתח עומדות לי שתי כוסיות מהסרטים רטובות ורועדות מקור ומבקשות מתחננות למקלט מהגשם והקור, הכנסתי אותן אלי, נתתי להן מקלחת וארוחת ערב והמשכנו לחגוג עד הבוקר, אז עכשיו אני קצת עייף אבל היה כיף"...

" י'מנייאק" אומר משה לדויד "אתה לא חבר אתה, אתה לבד עם שתי כוסיות ואתה לא מזמין אותי ?!"...
" ואיפה אני בתמונה הזאת ?!"...
"אנא-עארף איפה אתה בתמונה הזאת?! " עונה לו דויד, "אני ניסיתי להתקשר אליך כמה פעמים ואפילו שלחתי לך הודעות, אבל בשלב מסוים שלחת לי מסר עם אצבע משולשת, מתוך החלום כנראה, והמשכת כול הלילה עם הכוסית שלך חיפה תל-אביב חיפה תל אביב "....

הפוך גוטה הפוך, קיבל גם קיבל גם

בצרוף מקלחת צוננים מקפיאה אז הלך להתחמם עם שתי כוסיות...
(ובפסח צריך "ארבע" כוסיות כידוע ... יעני רק 50%
)... אבל...

יש לך חברים טובים

מסתבר שירות במילואים מחבר את הגברים הישראלים ונותן להם חויה אחרת
עכשיו אפשר להבין למה הם שמחים להתנדב לחזור למדים לאימונים
מתפתחת שם חויה של אחווה גברית , וחברות אמיתית מנצחת
והנשים הן מחוץ לתחום לא בנושא המילואים , זה אחוה גברית נטו

למעלה