שבת בבוקר, יום יפה

amitshilo

New member
שבת בבוקר, יום יפה../images/Emo68.gif../images/Emo39.gif

יאללה יפות שלי, סכמ"שו. רציתי להגיד בהזדמנות זו שאני מנסה ממש מידי פעם לשנות את הסדר של השאלות בסכמ"ש.. אבל אני פשוט לא מצליחה! זה לא מסתדר לי בראש.. אז.. תחיו עם חוסר המקוריות שלי
וגם עם הסכמ"שים המאוחרים שלי, וגם אם זה שאני לא עושה סכמ"ש פעם בשבועיים. בקיצור, תשתדלו לסבול אותי ולסלוח לי
שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, מישהו אחר:
אמן השבוע:
אלבום השבוע: |זבנגהחוויה הטובה שהייתה השבוע:
החוויה המבאסת: |בלוןכהפתעת השבוע:
השמש שהעירה לי את השבוע:
תמונה שבועית:
איך את מסכמת את חוויות יום העצמאות? שיהיה לכולנו שבוע מקסיםמקסים ויום נהדר
אוהבת אתכן!

ואת, למי את חותכת סלט?

שיר השבוע, יואב: "20.4"
שיר השבוע, מישהו אחר: "שעתיים אחרי"/ אפרת גוש אמן השבוע: אפרת גוש אלבום השבוע: אפרת גוש הראשון, ודור דניאל החוויה הטובה שהייתה השבוע: יום חמישי אחרה"צ היה ממלא מצברים בצורה כייפית לחלוטין החוויה המבאסת:
הפתעת השבוע: המקום שבו חגגתי את יום העצמאות
השמש שהעירה לי את השבוע: אבוי, מה זה אומר?! איך את מסכמת את חוויות יום העצמאות?
איך אני מסכמת.. הממ.. "גלעד שמואלייייייייי" ואומגה לבמה. כן, זה דיי מסכם.

חכמיוש

New member
אם הוא לא מגיע זה אף לא מאוחר למיואשים יש מחר

שיר השבוע, יואב: גם אם
שיר השבוע, מישהו אחר: גידי גוב - עדיין מחכה לך , אביב גפן - הרבהההה אמן השבוע: אביב גפן
אלבום השבוע: קניתי את גידי גוב - שלל שיריו (נראה לי שככה קוראים לו) החוויה הטובה שהייתה השבוע: יום העצמאות.. חמישי עם אריאלה
החוויה המבאסת: שלא יכולנו להפגש..
הפתעת השבוע: טלפון ממנו
השמש שהעירה לי את השבוע:
תמונה שבועית: פעם..פעם..
איך את מסכמת את חוויות יום העצמאות? אחלה עצמאות
שבוע טוב

עוד חוזר הניגון..../images/Emo79.gif

שיר השבוע, יואב: השבח לאל. שיר השבוע, מישהו אחר: וואו יש המון.. אבל בעיקר, אהוב יקר-רונית שחר
אמן השבוע: איפה הילד, רונית שחר, הקספרים. אלבום השבוע: אין החוויה הטובה שהייתה השבוע: בכי משחרר ושיחות טובות, רוק"צ, יומולדת לענברי, פרנקלין :) החוויה המבאסת: אממ כל מיני, בעיקר כאבי בטן וכאלה. הפתעת השבוע: כל מה שהיה בפרנקלין, פשוט הזוי. השמש שהעירה לי את השבוע: חח אף שמש לא העירה לי השבוע, התנהגתי יפה.. אבל... כנראה שטרגר
תמונה שבועית: איך את מסכמת את חוויות יום העצמאות? היה מעולה.. הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo126.gifיפיופה בואי אלי תני לי נשיקה על השפתיים!

יפיופה בואי נעוף הלילהההה לשמים!
שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, מישהו אחר:אממ... דברים שרציתי לומר של פוליקר בביצוע שלנו.. [שלישית היב']
אמן השבוע:הלהקה איי גס
אלבום השבוע:
|זבנגהחוויה הטובה שהייתה השבוע:ההופעות, מחמאות, זמן איכות, משפחה, מפגש גרעין, סיימתי עם הלהקה, חיבוקים, נשיקות, לשיר ולנגן עם קובי [המנהל המוזיקלי הקודם]
החוויה המבאסת:עצב, כאבים מטורפים, סכרת
|הפתעת השבוע:שקובי ניגן איתנו בערב שירי לוחמים
השמש שהאירה לי את השבוע:המחמאות אחרי הטקסים. חיזק אותי ממש.
תמונה שבועית:
איך את מסכמת את חוויות יום העצמאות?סגירת מעגל מרגשת במיוחד. שנה שישית ואחרונה במסגרת הספציפית הזו.

למעלה