שיחת וידאו

חזרנו לצימר אחרי ארוחת בוקר. זו הייתה שבת מקסימה, מזג אוויר נהדר בצפון הארץ, עיתוי נפלא לסופשבוע רק של שניינו.
עוד לפני שהספקנו להכנסו לחדר הידיים שלי כבר היו על המותניים של טלי, צללתי לתוך הצוואר שלה ונישקתי אותה בזמן שפתחה את הדלת. עברו אולי שעתיים שאנחנו לא אחד בתוך השניה, יותר מידי זמן… טלי הסתובבה אלי והצמידה את שפתיה לשלי, התנשקנו. "אני הולכת לשטוף את עצמי, חכה לי במיטה?" היא אמרה\שאלה. טלי התרחקה ממני, הסירה מעליה את השמלה הקצרה שלבשה ותוך כדי עינטוז נכנסה למקלחת. העיניים שלי לא עזבו לרגע את הישבן היפה שלה, היא מדהימה חשבתי. תהיתי אם להכנס איתה למקלחת, החלטתי למלא את בקשתה. התפשטתי גם אני ונשכבתי בציפייה על המיטה.

טלי יצאה עטופה במגבת, נעמדה מולי ושמטה אותה. היא העבירה יד על הגוף שלה, נגעה בפטמה ושיחקה איתה קצת, אחר כך חפנה את השד הגדול שלה ומעכה אותו, היד השניה שלה ירדה אל בין רגליה, היא העבירה אותה על ערוותה הקצוצה. שכבתי בפישוק על המיטה ואחזתי את הזין שלי שהתרגש כמעט כמוני מהמראה המטריף שלה. היא אישה סקסית והיא יודעת את זה. טלי טיפסה על המיטה כמו חתולה בין הרגליים שלי, הרגשתי את השדיים שלה מלטפים את הזין שלי עד שהגיע אלי ונישקה אותי. התכווונתי לחדור לתוכה אבל היא עצרה אותי. "בא לי שתפנק אותי קצת" אמרה בשובבות, "ממממ בטח, על מה חשבת?" שאלתי. טלי קמה ממני והתיישבה על הכורסה שבחדר, פיסקה את רגליה והניחה אותם על משענות הכורסה, היא נגעה בעצמה, "בוא, בוא תלקק אותי" אמרה. גלשתי מהמיטה אל השטיח ואל בין רגליה, הסתכלתי עליה, רציתי לראות את המבט המתרגש שלה, רגע לפני, היא שמה יד על הראש שלי ומשכה אותי אליה.

טלי הניעה את האגן לאט, הטעם שלה, קולות ההנאה שהשמיעה גירו אותי, לא רציתי שתגמור, רציתי רק להמשיך לענג אותה. לפתע הטלפון שלה צלצל, הוא היה מונח על שידה קטנה ממש לצד הכורסה, לא ייחסתי חשיבות לצלצול, הנחתי שהצד השני יתייאש, וכך היה, הצלצול פסק ושוב יכולנו שניינו להתרכז בה. לא חלפו מספר שניות ושוב הטלפון צלצל, הפעם ראיתי את טלי שולחת יד ובודקת את מקור השיחה, הופתעתי כאשר לקחה את הנייד וענתה לשיחה. "היי ענבלי מה נשמע?" טלי אמרה בקול רגוע ושקט. זו הייתה ענבל בצד השני, החברה הכי טובה שלה. הפסקתי את מעשיי והסתכלתי על טלי. "לא את לא מפריע בכלל" טלי אמרה לכיוון הנייד ודחפה את ראשי חזרה אל בין רגליה, "תמשיך" היא לחשה לי. "מה? לא לא דיברתי אלייך" טלי ציחקקה, בזמן שאני פיסקתי את השפתיים הקטנות שלה וחשפתי דגדגן קטן, מצצתי וליקקתי אותו, טלי ניעה את האגן בהנאה, היא לא הסתירה את האנחות שלה. "כן… בדיוק…" היא אמרה, חשבתי שהמילים היו מכוונות אלי, אך כשהרמתי מבט נראה שאמרה אותן לענבל, "חכי רגע…" אמרה וניתקה את השיחה, היא התעסקה בטלפון, חייגה חזרה לענבל, היא התחילה… שיחת וידאו.

טלי מתחה את היד עם הנייד כאילו לצלם סלפי, "היי מותק…" היא אמרה לכיוון הנייד, "יוווו… איך את נראת מתענגת" שמעתי את ענבל מהרמקול של הנייד. היד של טלי הייתה מונחת על הראש שלי, היא החזיקה אותי בזמן שהניע את האגן על הלשון שלי, "תראי לי, אני רוצה לראות" אמרה ענבל. טלי הסיטה את הנייד כך שהמצלמה ראתה אותי, "אוי… גם אני רוצה ככה. עבר הרבה יותר מידי זמן" שמעתי את קולה של ענבל. העובדה שהיא צופה בי מלקק את טלי הדליקה אותי, נראה שגם את טלי שהרגשתי את הרטיבות שלה מתגברת. "רגע... אל תפסיקו... אל תפסיקו..." קולות נשמעו מהנייד בזמן שענבל הלכה לחדר השינה שלה, היא נשכבה על המיטה, החזיקה את הנייד מולה והיד השניה נכנסה לתחתונים, ענבל עינגה את עצמה. "תראי לי, תראי לי איך הוא מלקק אותך, תגידי לי איך זה מרגיש" ביקשה. "הלשון שלו... בדיוק במקום, אני מרגישה אותה, מלקקת אותי, מדגדגת אותי", המילים שלה הטריפו אותי, תכלס אני מענג שתי נשים חשבתי. שמעתי את האנחות של ענבל, האגן של טלי נע יותר מהר על הפה שלי, "כן... כן... אני גומרת... תמשיך" שמעתי והמשכתי, טלי הטיחה את הנייד על השידה, היא קימרה את הגב, הרגשתי איך היא מרטיבה את הפה שלי בזמן ששיחררה אנחה ארוכה והגיע לשיא העונג, לאורגזמה שלה. המשכתי ללקק אותה ולמצוץ את המיצים שלה, "אוי.. די... די..." היא ניסתה לדחוף אותי אחורה ללא הועיל, טלי סגרה את הרגליים ומשכה אותי אליה, היא חייכה חיוך קורן, הוציאה לשון בתאווה ונישקה אותי.

שמענו קולות, זו הייתה ענבל עדיין על הקו, לרגע שכחנו. כששניינו עירומים, צמודים, מחובקים על הספה, טלי לקחה את הנייד ושוב מתחה את היד לספק לצד השני תמונה מלאה. "איזה מתוקים אתם" אמרה ענבל מתנשפת, נראה שלא הפסיקה את הפעילות המינית שלה. "תני לנו הצצה אלייך, אולי נוכל לעזור" ציחקקה טלי. ענבל הסיטה את המצלמה, יכולנו לראות את היד שלה בתוך המכנס, "לא… זה לא מספיק, אנחנו צריכים תמונה יותר ברורה" שניינו צחקנו. "אוקיי" ענבל הפשילה את המכנס והתחתונים עד הבירכיים, הציבה את המצלמה מולה, ראינו אותה, חשופה. היא שלחה את היד לפתח הנרתיק שלה וחזרה לעסות את הדגדגן. הסתכלנו מרותקים איך שהיא מענגת את עצמה, "הייתי שמח להיות שם" אמרתי, "מה הייתה עושה?" שאלה טלי, "הייתי עוזר להרטיב אותה", עניתי "איך…?" טלי המשיכה, "עם הלשון, הייתי אוסף רוק, מרטיב ומלקק אותה, בדיוק ככה כמו שהיא שוכבת". ענבל עצמה עיניים, היא הרימה את האגן שלה, הגבירה את התנועות עם היד שלה, נראה שהיא קרובה לפורקן…. לפתע זימזום חזק נשמע, לפחות אני וטלי שמענו, ענבל לא עצרה. לא עברו שתי שניות ושוב נשמע זימזום ודפיקות. הפעם ענבל עצרה בבהלה, הקולות הפריעו לה, "שיט… נראה לי שהילדים חזרו" היא אמרה. הדפיקות בדלת המשיכו. "אני חייבת ללכת" אמרה ענבל בזמן שקמה, משכה את המכנסיים ולקחה את הנייד לידה. הדפיקות וזימזום פעמון הדלת לא פסקו. "בסדר בסדר אני באה! אוף!" ענבל עשתה לנו פרצוף עצוב "אוף… הייתי כלכך קרובה…" חייכנו, "אפשר לנסות שוב בערב, אנחנו בטוח ננסה" טלי אמרה. "כן, תמשיכי לדרוך לי על הפצעים. (שוב דפיקות) חייבת ללכת… ביי" אמרה וניתקה את השיחה.

טלי הניחה את הנייד על השידה, הסתכלה אלי, "נמשיך?" שאלה.

למעלה