שימו לב למילים של השיר...

@יעל@

New member
שימו לב למילים של השיר...../images/Emo26.gif

Hero / Mariah carey There´s a hero If you look inside your heart You don´t have to be afraid Of what you are There´s an answer If you reach into your soul And the sorrow that you know Will melt away And then a hero comes along With the strength to carry on And you cast your fears aside And you know you can survive So when you feel like hope is gone Look inside you and be strong And you´ll finally see the truth That a hero lies in you It´s a long road When you face the world alone No one reaches out a hand For you to hold You can find love If you search within yourself And the emptiness you felt Will disappear And then a hero comes along With the strength to carry on And you cast your fears aside And you know you can survive So when you feel like hope is gone Look inside you and be strong And you´ll finally see the truth That a hero lies in you Lord knows Dreams are hard to follow But don´t let anyone Tear them away Hold on There will be tomorrow In time You´ll find the way And then a hero comes along With the strength to carry on And you cast your fears aside And you know you can survive So when you feel like hope is gone Look inside you and be strong And you´ll finally see the truth That a hero lies in you

יעל יקרה!

תודה על השיר, ובשביל אלו שלא מבינים אנגלית כמוני, יש בקשה:אפשר לקבל תרגום לעברית? תודה, ליאת.

@יעל@

New member
טוב אני אנסה....

גיבור / מריה קארי. ישנו גיבור אם אתה מסתכל בתוך לבך אתה לא צריך לפחד ממה שאתה ישנה תשובה אם אתה מגיע לתוך נשמתך והצער שאתה מכיר "יימס" והגיבור בא עם העוצמה להמשיך הלאה ואתה מטיל / זורק את פחדיך הצידה ואתה יודע שאתה יכול לשרוד אז כשאתה מרגיש שתקוותך נעלמה הסתכל לתוכך ותהיה חזק ואתה לבסוף תמצא את האמת שגיבור שוכן בתוכך. זוהי דרך ארוכה כשאתה עומד מול העולם לבד אף אחד לא מושיט את ידו בשבילך לאחוז אתה יכול למצוא אהבה אם תחפש בתוכך והריקנות שבתוכך תיעלם... והגיבור בא עם העוצמה להמשיך הלאה ואתה מטיל / זורק את פחדיך הצידה ואתה יודע שאתה יכול לשרוד אז כשאתה מרגיש שתקוותך נעלמה הסתכל לתוכך ותהיה חזק ואתה לבסוף תמצא את האמת שגיבור שוכן בתוכך. אלוהים יודע חלומות קשים להשגה אבל אל תיתן לאף אחד "להרוס" אותם החזק מעמד המחר יבוא בזמן, אתה תמצא את הדרך... והגיבור בא עם העוצמה להמשיך הלאה ואתה מטיל / זורק את פחדיך הצידה ואתה יודע שאתה יכול לשרוד אז כשאתה מרגיש שתקוותך נעלמה הסתכל לתוכך ותהיה חזק ואתה לבסוף תמצא את האמת שגיבור שוכן בתוכך. מקווה שהתרגום עזר, למרות שלא תירגמתי את זה בדיוק כי יש מילים שקשה לתרגם לעיברית גם אם יודעים את הפרוש... מילים שהפרוש העיברי שלהם ממש לא ניראה קשור לטקסט.... בכל אופן השיר הזה לדעתי הוא שיר מאוד מעודד.... מקווה שעודד גם חלק מכם...

יעל היקרה!

תודה על המאמצים להביא בפנינו את התרגום לעברית, השיר בהחלט שווה תרגום, וכניסה בתור קובץ וורד, מה את אומרת, נותנת לי רשות? מחכה לתשובתך. השיר עודד אותי מאוד, כמו גם הדברים שאוריתוש הכניסה, ליאת.

היי

את יכולה בבקשה להעלות גם את השיר המקורי לקובץ וורד ואגב איך עושים את זה מחכה לתשובה

יעל יקרה!

אני אכן אעלה את שתי הגירסאות לנוחיות כולם, וזה מאוד פשןט:מעתיקים מהפורום לתוכנת הוורד, ואז שומרים במחשב, ובפעם הבאה שמתחברים, מחפשים את הספריה, בוחרים את הקובץ, מצרפים אותו להודעה, והכל בסדר, ליאת.

למעלה