שירשור שאלות

Shai C

New member
כן אבל אנחנו אוהבים את סטימצקי

*איזה הודעה מפגרת*

../images/Emo12.gif למה? XD ../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

צומת ספרים תותחים.
הסאגה הגיעה לצומת ספרים לפני שהיא הגיעה לסטימצקי בראשון...

lacrimosa girl

New member
אם את גרה באזור הדרום...

ראיתי שיש את הראשון באנגלית בסטימצקי בביג קסטינה [זה ליד קרית מלאכי], וזאת הגרסה החדשה שיצאה אחרי הסרט, עם פוסטר וכל זה.

rebecca121

New member
שאלה בקשר לכריכה של הספרים

תגידו רק אצלי הספר הראשון הוא קטן יחסית לשאר הספרים? והוא לא עם התמונה של הספר אלא רגיל עם הידיים והתפוח. הכריכה של 3 הספרים האחרים היא מבריקה כזאת וממש יפה, לידם הוא נראה מכוער ממש. וחברה שלי סיפרה לי שיצאו ספרים עם כריכה מיוחדת למשל ב BD אז הכלי שחמט הוא בולט יחסית לשאר, מכירים?

rebecca121

New member
חח נכון הספר הראשון?

אז אצלי הוא קטן יותר מ 3 האחרים...ממש קטן אבל והכריכה יחסית לשאר הספרים מכוערת. אז רציתי לדעת אם יש את הספר הראשון בגרסא של האחרים, הם גדולים כאלה ומבריקים

Shai C

New member
רגע הכריכה היא עם התפוח או עם השחקנים מהסרט?

Fall Out Liel

New member
יש-לך-חתימה-הכי-מדהימה-בעולם!../images/Emo47.gif../images/Emo168.gif

ישר כשקראתי אותה התרגשתי. סטפני כותבת פשוט מדהים, למה זה צריך להיות כזה רומנטי ולגרום לבנות למרוט את השיערות בגלל שהן רוצות מישהו כמוהו?!

Shai C

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo7.gif אין בנים כמו אדוארד...../images/Emo10.gif

ש י ו ש1

New member
../images/Emo79.gifממממ בקשר לספר..

1-יש יותר מספר אחד? אם כן-איך קוראים לשאר הספרים? תודה

Shai C

New member
אחלה שם יש לך ../images/Emo8.gif

1. יש 4 ספרים, החמישי בתהליכי כתיבה. לא ידוע מתי הוא ייצא עידיין. 2. הספרים לפי הסדר- Twilight New Moon Eclipse Breaking Dawn Midnight Sun - יש 12 פרקים להורדה ממנו באתר של סטפני מאייר.

אףפעם

New member
היי../images/Emo13.gif

אני מחפשת את ספרי הסידרה באודיו, להורדה. זה קיים גם ביוטיוב אבל זה מדלג על מלא קטעים ונתקע כל שלוש דקות בערך... אם אסור לדבר על הורדות פה גם למסרים זה מעולה
תודה, נטע.

sweet shir

New member
וואו, נטע, את חייבת לעדכן חתימה ../images/Emo6.gif

אנלא קשורה אבל זובי<:

למעלה