שלום אני בן 17 וחצי ויש לי שאלה

שלום אני בן 17 וחצי ויש לי שאלה

ליפני חודש בערך קמתי בשעות די מאוחרות כמו 15:00 בצוהריים או 16:00 בצוהריים וקמתי עם סחרחורת בת 10 שניות בערך ושמתי לב שזה לא רק מזה שאני קם משינה אלה גם שאני יורד מהאוטו או קם מאיזה ספסל או משהו יש לי את אותה הבעיה אבל בעיקר שאני קם מהשינה.. בסדר..אמרתי לעצמי שזה אפשרי לסבול את זה ככה לא כזה נורא כל זה היה בערך שבוע וברוך השם נעלם... אתמול קמתי גם בסביבות 15:30 ולא רק שהייתה לי את אותה תופעה אלא הפעם זה לא היה ל10 שניות אלה לשעתיים שלמות ולקראת ערב התחלתי להתועשש ככל שעבר הזמן זה ניהיה טוב וטוב יותר אפילו שיחקתי כדורגל באותו יום ובכלל שהלכתי לישון כמעט ולא היה לי משהו שהרגשתי היה נראה שזהו הסחרחורות מפסיקות..אבל לא היום קמתי ב13:00 ככה וזה אפילו היה יותר גרוע והרגשתי שיש לי חוסר שיווי משקל ואני הולך בזיגזגים והיה לי הרגשה שאני הולך להקיא וישר שכבתי וההרגשה של הקיא נעלמה למרות שהיום התופעה הולכת ומשפתפרת יותר מהר בשעות הערב אני מפחד שיש לי משהו רציני כי לא היה לי דברים כאלה בעבר.. הסחרחורת לא חזקה בצורה שקשה ליסבול אבל היא גורמת לי ללכת עקום בשעות הראשונות של היום ואז זה רק הולך ומשתפר אבל שאני מסובב את הראש מהר אני שוב הולך בזיגזגים.. אני לא לוקח שום כדורים אין לי בעיות עבר ואין לי שום לחץ באוזניים או ציפצופים רק בבקשה שמישהו יגיד לי מה זה יכול להיות?

zs1957

New member
תשובה לנער בן 17 וחצי

שלום רב, אתה סובל מוורטיגו -סחרחורת ,אובדן שיווי משקל ובחילות עליך לגשת לרופא א.א.ג. מומחה לסחרחורת או לנוירולוג על מנת לבצע אבחון רפואי מה מקור הסחרחורת . לאחר קבלת תוצאות הבדיקות תקבל טיפול תרופתי. תרגיש טוב, זהבה שחם

למעלה