שלום חברים...

gerry

New member
שלום חברים...../images/Emo99.gif

שלום חברים, זוכרים את הבעיה עם האהבה האפאטית ?? ובכן הכל הסתדר מצוין אפילו יותר מכל תקופה אחרת שהיינו ביחד. היינו צריכים קצת להיות בנפרד לזמן מה ואז הפירפורים והחכמה הגיעו גם לי וגם לה. אז למה רק לבכות?? קחו בדיחה חמודה : אלוהים זימן את אדם לשיחה, ומסר לו כי יש לו חדשות טובות וחדשות רעות עבורו. אדם נרעד מפחד, וביקש תחילה את החדשות הטובות. "ובכן" הודיע הקדוש ברוך הוא, "יש לי שני איברים חדשים להעניק לך. הראשון הוא מוח. תוכל להבין דברים, לחקור ולהתאים את העולם לצרכיך, וגם לחוה סוף סוף יהיה עם מי לדבר". אדם הודה לאל בהתרגשות ושאל מהי המתנה השניה. "המתנה השניה היא פין. תוכל להתרבות ולהעביר את חכמתך לדורות הבאים וגם חוה תהיה מאד מרוצה". אחרי מתנות נפלאות כאלה, אדם נרגע. מה כבר יכול להיות רע. אפילו החדשות הרעות לא הפחידו אותו כל כך, והוא התעניין אצל אלוהים מה הן. "החדשות הרעות הן, שאין לך מספיק דם בגוף. לא תוכל להשתמש בשני האיברים החדשים בעת ובעונה אחת".

ליאן.

New member
עוד בדיחה שלא בדיוק מצחיקה... ../images/Emo4.gif

אבל יפה מאוד.. קבל
שמחה שהסדרו העניינים בינך לבין אהובתך, לאור מה שסיפרת לי על הבחורה, אני מציעה להבא פשוט לתת לה עזרה מקצועית, שכן מאוד יפה שאתה תומך ואוהב, אבל יש בעיות המצריכות טיפול מקצועי ותמיכה איננה מספקת תמיד. חבל שהבעיות בינה לבין עצמה יעיבו על הקשר שלכם.. יש סיכוי שהן שוב יחזרו ויצופו, אני מקווה שלא תנסה להיות קדוש ולטפל בה בעצמך. מאחלת לך רק טוב, אהבה ואושר, ליאן.

למעלה