שלום. יש לי בעיה עם החבר...

just 20 f

New member
שלום. יש לי בעיה עם החבר...

טוב, יש לנו המון בעיות אבל העיקרית וה"חמה" שבהן להלן: אנחנו אוהבים, מאוד. אהבה עמוקה עד כדי רצון לחיות ביחד כל החיים (חתונה וכו'...). הוא מראה לי בכל הזדמנות שהוא אוהב אותי, אכפת לו ממני והוא מעניק לי המון... בקיצור- הבעיה היא לא הוא אלא היא... יש לו ידידה (אחת מני רבות, או 3 עיקריות, כפי שהוא אומר... -טיפוס של בנות, I can't help it) שכל הזמן מראה בו סימני התעניינות ובהחלט לא ידידותיים. אני לא מכירה אותה במציאות אבל כשהיא מתקשרת אליו והוא מדבר איתה לידי הוא צריך להצטדק בפניה, להצטער שלא התקשר והיא ממש עושה לו סרטים כאילו הם איזה זוג נשוי או לפחות חברים. בנוסף, היא נמצאת אצלו בפייסבוק (שוב, אחת מני רבות אבל לא זו הנקודה...) ושם היא כותבת לו תגובות שממש מבקשות קרבה ואף אהבה. דוגמה טריה היא זו: הוא כתב בסטטוס שלו: "שוקל לעבור לאילת. למישהו יש קומבינות?" אז כתבתי לו בתגובה "צומי" ואז הוא ענה "רק ממך" אז מה שהיא ענתה היה זה: "ומה איתי?" (!!). נכון, אני יודעת שאני די קנאית (חוסר ביטחון רציני) אבל לעומת ידידות אחרות שלו שאיתן אין לי שום בעיה באמת (אלא רק כתוצאה מחוסר ביטחון אבל הן נראות כאחלה בחורות), היא ממש מתקרצצת אליו. כשהעליתי בפניו את הנושא הוא שלל אותו ואמר שאין מצב שהיא רוצה אותו ושגם ככה הם בקושי מדברים אבל עצם זה שיש לה ת'לגיטימציה לדבר איתו כך בטלפון (ולו גם, ועוד לידי!!) או לכתוב לו תגובות כאלה בפני כולם זה ממש לא מוצדק לדעתי. מה אתם חושבים??

למעלה