שלום לחברי הפורום. אני מבינה

אנילה1

New member
שלום לחברי הפורום. אני מבינה

שהפעם ממש הגזמתי. פגעתי ביותר מידי אנשים. ואני בהחלט מבקשת סליחה. אני רוצה להודות לכם שעזרתם לי לראות נקודה חשובה בהתנהגותם של הילדים שלי. זה בהחלט עושה את ההבדל. אני מתכוונת לא להכנס לפורום בזמן הקרוב, כי נראה לי שאני קשה מידי עבור אנשים מסוימים. אני כמובן לא רוצה להרע לאף אחד. אז למי שנפגע, אני שוב מבקשת סליחה. מי שרוצה עדיין לכתוב לי אני במסרים מאחלת לכולם חג חנוכה שמח

אני יכולה לדבר רק בשמי

אומרים שאדם שחטא וחוזר בתשובה , גדול יותר מאדם מאמין שלא חטא. לגבי דידי, אם התנצלת ולמדת מטעותך, הרי שאין לך מה להעניש את עצמך ולהפחית בכתיבה. ועוד דבר, אני למדתי שאם אני מאוד כועסת על משו\מישו לעולם לא אכתוב <ועוד בתפוז שאי אפשר לערוך אח"כ..> בשעת ריתחה, אתן לכעס להתקרר, כי כאמור נכוויתי בעבר, פגעתי באנשים יקרים, והנסיון שלי לימד אותי הכי טוב. שבת שלום

לקשמי

New member
לא קראתי את המשך השרשור

וסליחה מכל מי שהגיב אחרי ההודעה האחרונה שלי. בחרתי שלא להמשיך לקרוא, כי לא מרגישה שזה היה מוביל למשהו טוב. אבל גם אני באמת מצטערת (ולא בציניות, אלא באמת) שהגבתי בצורה כל כך קשה, מסתבר שיש דברים שעדיין קשה לי איתם. אף פעם לא טענתי שאני מושלמת. גם אני נמנעתי מלהכנס לכאן ביומיים האחרונים אבל החלטתי עכשיו בכל זאת לומר את מה שיש לי. שבת שלום לכולם.

השרשור היה מאוד פורה .אמנם

לא השתתפתי בכולו אבל אם אנשים יצאו ממנו עם תובנות לגבי עצמם זה מאוד משמח. זו פעם ראשונה שאני נתקלת בשרשור כזה ארוך ומלא רגשות סוערים שמורגשים אפילו תוך כדי קריאה. בהצלחה לכולם שבת שלום

גור42

New member
הי, לאן את חושבת שאת הולכת? ../images/Emo24.gif

להתנצלות כזו כנה, אינני יכול לסרב.
אנא הישארי עימנו. אגב, אני לא חושב שאת "קשה מדי". האדם היחיד שקשה מדי, הוא אותה דמות פיקטיבית שבדרך כלל כותבת כאן במקומך. ה"צל" הזה אמנם משדר חוזק, אבל הוא גם טיפוס ממש לא סימפטי. אז מה דעתך להגיד לו ללכת לכל הרוחות, ולתת לאנילה האמיתית את זכות הדיבור?

למעלה