שלום לכולם ומזל טוב לכולנו ובמיוחד

שלום לכולם ומזל טוב לכולנו ובמיוחד

למיכל שכל כך רצתה את הפורום הזה! מגיע לה ולנו! אז קודם כל מיכל,, קיבלתי את המסר שלך ונורא שמחתי! סוף סוף החמוסים המתוקים שלנו מקבלים פורום משלהם! מגיע להם! דבר שני עכשיו יש לי רק את ג'וני בוי המדהים,הוא בונבון אמיתי! אני והוא זוג מהשמיים חי חי חי שמתי תמונות בגלרייה שמחכות לאישור... שיהיה לכולנו בהצלחה פה! אוהבים אתכם לירזי וג'וני בוי

לפני חודשיים מכרתי אותה

לבחור מקסים שגר במושב ויש לו עוד חמוס ,, והוא מנוסה ויש לו ידע. ונשארנו בקשר ואני זוכה לראות את היפיפיה שלי...

גם כי הם גדלו והכלוב לא התאים

לשניים, האוכל יקר ושזה שניים זה נגמר מהר וכרגע אני לא יכולה להוציא כל כך הרבה,,, אבל בעזרת השם שג'וני בוי יגדל אני יביא לו חברה... הבטחתי לו! כרגע אני מרוצה רק איתו

Sweet Fantasy

New member
אוקיי.. מקווה שטוב לה איפה שהיא

ואמרתי לך שהכלוב לא יספיק לשניהם שהם יגדלו :)
כבר סירסת אותו? מתכוונת?

מיכלוש

כן.. מאוד טוב לה שם... היא בובה אמיתית!!!! אני בקשר תמידי עם המגדל שלה, שמתייחס אליה כל כך יפה וטוב שאני מאושרת מהבחירה שעשיתי... וכן,את צדקת... למרות שג'וני לא נמצא הרבה בכלוב,רק למטרות שינה,אוכל,צרכים.. הכלוב גדול בשבילו אבל לא בשביל שניים. ג'וני לא מסורס,כרגע טוב לי רק איתו אבל עם בעתיד אני ארצה נקבה אז.... אבל בשנה הקרובה אני לא רוצה! חוץ מזה שלגוני שלי יש חברה מקסימה שזו הכלבה שלי,שהם ממש חברים טובים! שאנחנו למטה וחתול מתקרב היא יודעת שאסור.. אז היא רצה ורודפת אחרי החתול ומבריחה אותו. ואם ג'וני מריח משהו היא רצה להריח גם,הם משחקים יחד למטה,ישנים יחד,אוכלים יחד, ממש חברים טובים שזה תענוג! רק משהו אחד הצחיק אותי.. ג'וני לפני חודש פעם ראשונה "הפליץ" והיא לא הפסיקה להריח אותו ושתינו בהתחלה לא הבנו מאיפה הריח הזה בא... עד שהרחנו שזה מג'וני אני אישית נמלטתי על נפשי עד שהריח עבר חחחחחח

Sweet Fantasy

New member
לפי מה שאת כותבת

את שוקלדת אולי גורים בעתיד.. אני ממש לא ממליצה לך לא נראה לי אישית שתוכלי לעמוד בזה אלו הרבה הוצאות כלכליות מה שנראה לי לשניים הרבה אז זה פי 7-8 + האפשרות שמשהו יקרה את מכירה תסיכונים כבר ו+ האפשרות שתשארי "תקועה" בבית עם גורים.. יש הרבה לשקול

בגלל זה אמרתי

וציינתי שבשנה הקרובה אני לא אביא עוד חמוסה אלא אגדל אל ג'וני בלבד! ועם הזמן יבוא הכסף בעזרת השם ואני יוכל להרשות לעצמי... כרגע יש לי את הכסף לגדל את ג'וני בצורה הטובה ביותר ואני לא אביא נקבה ואז אני אתחיל לחסוך באוכל או במשחקים ובגידול בכלל. ג'וני מקבל את הטוב ביותר וככה זה ישאר עד שאני אחליט..

Sweet Fantasy

New member
אני אף פעם לא ממליצה רבייה

אבל החלטה שלך אם את שואלת אותי הכי טוב יהיה לך לסרס אותו הוא יגדל להיות חמוס בריא יותר ומאריך חיים.. שלא נדבר על יותר נעים :) ואם בעתיד תרצי להביא חברה זה עדיין אפשרי

Sweet Fantasy

New member
לירז .. איפה שמת תמונות??

לא ראיתי בשום מקום בקשה לאישור או משהו פה בפורוןם לא צריך אישור להעלת תמונות

WTR

New member
לא צריך אישור? אז למה לא עלתה

התמונה של ולנטינו? זה לא רשם שגיאה ולא שום דבר. ועוד שאלה - את יכולה לפתוח גלריה לולנטינו?

Sweet Fantasy

New member
יכולה בטח שיכולה

חכו אולי טעיתי כי למשל תתמונה שיש של אנגליקה לא אישרתי כבר בודקת

Sweet Fantasy

New member
אוקיי ..

נכנסתי לגלריות דרך ממשק הניהול ואני לא רואה שום תמונות שממתינות לאישור או בכלל תמונות לאן העלית?? בכל אופן פתחתי לך גלריה, תנסי עכשיו

בקשר לתמונות

נכנסתי לגלריה/תמונות של החמוסים שלנו/ ושם יש תמונה אחת שמתחתיה יש תמונה אחד ומתחת כתוב הוסף קובץ.. הוספתי לשם...

למעלה