שלום לכם...

bubble6

New member
שלום לכם...

השבוע עשיתי דיקור ראשון בחיי... פניתי לתחום זה מכיון שכאשר אני נתונה בתקופות מבחנים אינני יודעת כיצד להתמודד על הלחץ,כמו כן,אני לעיתים עצבנית מאוד.. ביום שלאחר הדיקור הרגשתי באופוריה,לא מרוכזת(בזמן נהיגה למשל),מאושרת בלי סיבה נראית לעין... ואדישה לדברים שביום יום היו מעצבנים אותי(פקקים,לקוחות מעצבנים בעבודה..)... כל אלו חלפו על פניי באדישות יתרה והיתי חביבה ופרודוקטיבית בעבודה..:) האם זהו תסמין הגיוני או שמא סממן נפשי מובהק? לאחר מכן,בערב,שקעתי בעצבות בעקבות משברון והתחלתי לבכות(דבר שלא מאפיין אותי כלל,הבכי). (אולי בגלל התקופה שעוברת עליי,והמשברון הזה היווה את השיא של כל התקופה הנ"ל). כמו כן,רציתי לדעת האם בזמן שהמחטים בגופי(ואני 'אמורה' להרגע.) אני יכולה לקרוא חומר לימוד לדוג'? עליי לציין שבטיפול הראשון בהחלט לא 'נרגעתי'.היה לי משעמם לשכב ולשמוע מוסיקה סינית..=/ תודה!

קודם כל.. תרגעי.

הדיקור בהבנה המערבית, פועל גם דרך מערכת העצבים ומעודד הפרשה של חומרים במוח [נוירוטרנסמיטורים] המרגיעים את הנפש ומשככים כאב, על כן, סביר להניח שמה שחשת היה אפקט של הטיפול. בנוגע לשאלתך השניה, כאשר המחטים בגוף, לא מומלץ לבצע כל פעילות, אלא פשוט לשכב, לנוח, אפילו לצנוח לשינה- זה מצויין. כך חלק גדול מהאנרגיה פונה לביצוע עבודת המחט, לא לפעילות פיזית ו/או פעילות חשיבתית מאמצת. נסי לנמנם בעת הטיפול ובהצלחה. שירי.

bubble6

New member
עוד שאלה...

קודם כל,תודה:) דבר שני,הפגישה הבאה היתה כבר הרבה יותר מרגיעה ,אפילו נרדמתי:) בנוסף,היתי רוצה לדעת,או אפילו לקרוא על התגובות של הגוף מבחינה רגשית לאחר טיפול..(אם יש לך חומר קריאה בנושא או אתר מומלץ,אשמח לקבל..). אני לא מבינה איך אני מושפעת רגשית בצורה כל כך חזקה...מבנאדם ששומר את העצבים בבטן ולא תמיד מספר,ביום לאחר מכן אני מאוד רגשנית ורגישה,מעין התמודדות עם העומסים שצבורים בתוכי... מה את חושבת בעניין? (חברה שלי שלומדת את התחום הנטורפטי אמרה לי שזו תגובה טובה.....)

חומר קריאה.

לא, לצערי לא עולה לי כרגע בראש כזה שאוכל להמליץ לך עליו, אך לא חסרים ספרים בנושא. לשאלתך השניה - אחד הדברים שהדיקור יודע לעשות, הוא פתיחת חסימות. חסימות בחומר [פיזיות] וחסימות ברוח [נפשיות], לכן את חשה כך לאחר הטיפול. שירי.

למעלה