שלום לממתג החדש אולי תוכל לעזור לי

קוביבשה

New member
שלום לממתג החדש אולי תוכל לעזור לי

אני עסק קיים כבר 5 שנים עוסק בשיווק ירקות ופירות לאולמות לאחרונה התחלתי בפירסום (עד היום עבדתי ללא) מה אפשר לשנות בדף הזה בשביל שיותר לקוחות יצלצלו אלי כתובת הדף היא:http://www.2eat.co.il/raz/ בוא ונתחיל בזה תודה מראש לכל המבינים והעוזרים קובי

לקובי שלום

בסה"כ עשית עבודה מצויינת הגדרת קהל מטרה - מסעדות, אולמות, קייטרינג ובתי מלון הגדרת מה בדיוק אתה מוכר/משווק הגדרת יתרון יחסי מול מתחרים (בהנחה שזה נכון) אספקה 24 שעות - אם תעבוד איתי לא תתקע אפילו באמצע הלילה ויתרון מחיר - בשל גידול עצמי עד כאן הכל מצויין מה שחסר לי אם אני בעל מסעדה וזקוק לספק חדש - איך אגיע לדף הזה? מה שעוד חסר לי זה גימיק שייצור באזז בקרב קהל היעד שלך קבל רעיון - מה אני הייתי עושה לו הייתי היועץ המיתוגי/שיווקי שלך ראשית הייתי מגדיר מי הוא מקבל ההחלטה - לדוגמא קניין בבית מלון שנית הייתי לוקח ירק אמיתי, טרי ואיכותי - לדוגמא פלפל אדום הייתי חותך אותו לשני חלקים, פלפל ומכסה פלפל (כמו סיר ומכסה) את הדף שלך הייתי מדפיס על נייר איכותי ומכניס אותו מקופל לתוך הפלפל הייתי לוקח שליח או הולך לבד (עם מקרר נייד) נכנס לקניין הרלוונטי ומניח לו את הפלפל על השולחן (כמובן עם פתק שלא יחשוב שזה חפץ חשוד) לכבוד אלי הקניין (כן השם שלו) הפתעה בתוך הפלפל מקובי אין קניין אחד בין תל אביב לאשדוד שלא ישכח אותך ויקשר אותך תפיסתית לירקות אם אתה טוב במכירות ונותן שירות טוב תקבל הרבה לקוחות חדשים ותחסוך הרבה כסף על פרסום אחרי שתצליח תבוא לפורום מיתוג ותספר לכולנו איך היה

למעלה