שלום פורום

שלום פורום

לאחר שנדלקתי קשות על הזיר "מריה מגדלנה של הזמרת דוריס דרגוביץ מהאירוויזיון של 99, קניתי בקרואטיה דיסק אוסף שלה, שאחד השירים שבו "TO" פשוט הורס לי את הצורה כל פעם מחדש. שיר פופ חזק וסוחף. ליד השם של השיר כתוב ZF '98. ניסיתי לחפש בגוגל את מלות השיר ותרגומן ולא מצאתי. מישהו יכול לעזור? תודה ובהצלחה לפורום.

voivodina

New member
תרגום

אני יכולה לעזור לך אני צריכה מילים ואני אשמח לתרגם לך...

טליה ג

New member
דוריס דרגוביץ' אלילה!!!!../images/Emo47.gif

אחת הזמרות המדהימות ביותר בארצות יוגוסלביה! "מריה מגדלנה" שיר ע-נ-ק, אבל אני ממליצה בחום גם על השיר שלה מאירוויזיון 86' (שבו היא ייצגה עדיין את יוגוסלביה בשלמותה, לפני ההתפרקות): Željo moja. ניתן להאזין לשיר בקישור הבא: נא ללחוץ על שם השיר ליד דגל יוגוסלביה(מס' 11). מתוק ומקסים
את השיר TO אני לא מכירה לצערי, למרות שבאתר croplanet.com אמורים להיות תיאורטית כל השירים שלה מכל האלבומים.

אני פשוט מהופנט מהשיר TO !

אני רקדן בין שאר הדברים שאני עושה, וזה הולך להיות נאמבר שאני הולך לבצע בקרוב. אומנם בינתיים רק מתנהל לו בראש ובלב, אבל שם בד"כ מתחילה אזצלי הכוריאוגרפיה. אוי איזה שיר עוצמתי, אמא-להההההההההההההההה אגב, חברה בקרואטיה אמרה לי שהיא לא מתה לאחרונה על דוריס, משום שהיא נהייתה פופית מידי בהשוואה למה שהיתה פעם. נו טוף, אני לא הכי מכיר שירים שלה עד כדי כך.

למעלה