שלום רציתי לעודד

rachel or

New member
שלום רציתי לעודד

השבוע חגגתי את יום הולדתי ה- 27 וזה סיפורי עד היום נולדתי עם התסמונת שאובחנה מיד בצעירותי טופלתי בהורמון גדילה (מבין הראשונות בארץ) לכן אני 155 סמ' עשיתי שרות לאומי בשערי צדק (כי אני דתיה) והמשכתי ללימודי הביולוגיה בהם סימתי תואר שני וכרגע מחפשת מקום לדוקטורט בנוסף ליום הולדתי חגגתי גם את יום נישואי הראשון בו קיבלנו מתנה מדהימה עובר יפיפה עם דופק לאחר ניסיוןאחד בלבד מאחלת לכולכם להגיע גם ליום הזה רחלי

../images/Emo140.gif../images/Emo49.gif

שיהיה המון המון מזל טוב גם ליום הולדת וגם ההריון שיהיה הריון קל לידה קלה וגידול נעים של התינוק בהצלחה

בהחלט מעודד

למרות שאני רק בת 21 ועדיין זה מוקדם בשבילי לתרומת ביצית אבל זה אכן מעודד ואני שמחה מאוד שכתבת את ההודעה החמה הזאת

barbushi

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo25.gif רחלי היקרה

רחלי עקבתי אחרי ההודעות שלך בתרומת ביצית ואני כל כך שמחה!! קודם כל אני לא יודעת אם זה אומר משהו (
) אבל גם את וגם ענת אם את זוכרת אותה (מהקבוצה בשניידר) הצלחתן בהפריה הראשון וזה נהדר!! אז מזל טוב ליום הולדת ולהריון שיהיה הכי הכי וחלק ומוצלח! .טוב נורא לשמוע ממך ועוד יותר טוב לשמוע שאת שמחה כל כך . התהליך היה קשה ? עשית את זה בארץ?

מזל טוב ../images/Emo65.gif

אני מצטרפת לאיחולים כל כולן פה . באמת דבר מדהים. אני זוכרת בקבוצה שלנו מה אמרת בנושא של תרומה ונראה לי שזה סוגר מעגל בשבילך. שיהיה לך הריון תקין וקל ונשמח לשמוע עוד עידכונים ממך. דרומית

nuritco

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo50.gif

רחלי שלי! הרררררררררררבה מזל טוב קודם על החתונה ואחר על ההריון! שיהיו לך נישואים מאושרים וזוגיים כמו שצריך ושההריון יהיה תקין, חלק וקל! מצדיעה לך! כל הכבוד! מנורית

rachel or

New member
תודה לכולכן על האיחולים החמים

ריגשתן אותי מאוד מצפה להודעות המשמחות שלכן רחלי

למעלה