שלום.. שאלה חשובה ביותר!

Y N C S

New member
שלום.. שאלה חשובה ביותר!

רציתי לקבל מידע על "רסקיו רמדי". מה היעילות שלה במצבי מתח\לחץ\מתחים (מתוך ניסיון של מישהו) כיצד היא פועלת למעשה? יש לי בעוד יומיים מבחן חשוב ביותר, הכולל עמידה מול קהל. מה שקורה הוא שאני מתרגשת מ-א-ו-ד ליבי פועם בחוזקה והקול שלי מתחיל לרעוד ללא שליטה, (אני ממש מרגישה שהלב יוצא לי דרך החולצה!) אני מחפשת משהו שימנע את התופעות האלו.. המצב מאוד מתסכל. אני לא מצליחה להפגין את היכולות האמיתיות שלי כשאני נתונה תחת כל התופעות האלה (הטבעיות של התרגשות) האם רסקיו מידי עוזר במצבים כאלו? (של לחץ מסוג כזה?) או שיש לכם המלצה למשהו אחר? אשמח אם יענו לי מתוך ניסיון ולא מתוך מה שכתוב על התרופה עצמה... (כי אם זכור לי נכון ניסיתי פעם לקחת וזה לא השפיע בכלל) תודה, אשמח אם תצילו אותי:( הבחינה ביום ב' מאי

רסקיו רמדי

שלום לך למרות שהנ''ל איננה תרופה הומאופתית אני יכול לומר לך מידיעה שהיא לא בדיוק הדבר הכי מתאים למצבך. אני ממליץ לך לגשת לבית מרקחת ולקנות משהו טבעי להרגעה שאיננו דורש מרשם רופא. כמובן שזה לא פתרון שורשי. בגלל הדחיפות אני מציע שתדברי איתי בנייד (ראי מטה) ואפנה אותך להומאופת/ית זמינים. בברכה

Y N C S

New member
יש משהו

שאתה יכול להמליץ לי עליו שניתן להשיג בבית המרקחת? (ללא פנייה להומואיפת?)

Y N C S

New member
כמובן ליום אחד! לא כפתרון תמידי. אבל מהידע

והניסיון שלך מדובר במשהו שבאמת עובד. משמע-באמת מרגיע?...

Y N C S

New member
מתוך כל אלו:

תרופות הומיאופתיות : ולדה – טיפות להרגעה (45 שקל) טיפות רסקיו רמדי של חברת "פארמה גורי"– טיפות להרגעה על בסיס פרחי באך. בצורת קרם, ספריי או טיפות (59 שקל לבקבוק) נרבו-היל של אלטמן (48.8 שקל) DATIF של בוארון (52 שקל) קולי של חברת "רוגע" – טיפות להרגעה על בסיס פרחי באך. (48 שקל) מוצרים טבעיים על בסיס צמחים : רגיעון של "הדס" – יום (הרגעה ומתחים) ולילה (לשינה). (על בסיס פסיפלורה) (44.7 שקל לרגיעון יום) קלמה נרבין יום להרגעה וקלמה לילה לשינה, של חברת "סמאון". (פסיפלורה ו-ולריאן) (44.4 שקל ל-30 כדורים) כדורי ולריאן. טיפות ואלטון מכילות ולריאן ללא מרשם רופא. (15.7 ל-10 מ"ל) נירוונה או נירוונה פורטה, כדורים להרגעה של ד"ר פישר. (59 שקל ל-10 כדורים) נרבן-דרג'ה- כדורים להרגעה של בוארון (פסיפלורה וולריאן) (22.5 שקל) רלקסין - מיוצר על-ידי תרימה. מבוסס על צמח הוולריאן, משווק בטבליות (חפיסה של 10 ב-35 שקל) מה היית אומר לפי הידע שלך-הכי יעיל? (הבנתי שאת כולן ניתן להשיג בבתי המרקחת)

מתוך כל אלו

הצעתי שתיקחי משהו לא הומאופתי, זה די ברור. אל תכניסי אותי לסבך הזה של רשימות מוצרים ומחיריהם, זה לא לעיניין. כל דבר שאומר יבוא אחר וישאל למה דווקא הצעת את שלו ולא את שלי. קחי מה שנראה לך ודי. ופני לטיפול הומאופתי. בברכה

למעלה