שלום שוב ושאלה,

galigal33

New member
שלום שוב ושאלה,

במסגרת החיפושים אחר התרמדי הנכונה ...ניסינו גם nat mur בטיפות עבור הבן שלי. מכיוון שגם אני לוקחת nat mur מידי פעם..טעמתי את התרופה של הבן שלי והיא היתה מלוחה מאוד. (כמו לשתות מיים עם מלח) הבנתי שלא אמור להיות ממש מלח ברמדי אלא רק האנרגיה.. ואני זוכרת תקופות שלקחתי גם מינו כזה בנושל והרמשי ממש לא היתה מלוחה. יכול להיות שלא הכינו את התרופה כמו שצריך? שמעתי רבות מהומאופטים על כך שיש פישולים עם הכנות של רמדי בבתי מרקחת, האם אתה שותף לדעה הזאת?

שלום שוב ושאלה

שלום מה שאת מתארת מוכר לי, אך יכול להיות שזו תחושה סוביקטיבית רגעית. מאד לא מומלץ ''לטעום'' רמדיס, המשמעות של זה בעצם לקבל תרופה הומאופתית. אני לא מבין מה זה 'לוקחת .... מדי פעם'. לפי החשק ? לפי מה ? אני לא מוטרד בנושא התרופות בבתי המרקחת אלא ממי שנותן אותן, איך נותן ולמה... בברכה

galigal33

New member
שלום שמואל

זה לא סובייקטיבי..זה פשוט מלוח יותר מים המלח. לוקחת לפי מצב האלרגיות ומצבי הרגשי...ע"פ הנחייה של ההומאופט שלי. גם אני מוטרת מאוד מהתנהלות של ההומאופטים ..אני מאמינה גדולה בהומאופטיה והרבה פחות מזה לצערי בהומאופטים.

מלוח

שלום לך מצטער. מוזר, מוזר מאד. לא יודע מה לומר, לא מכיר את זה. נסי לדבר איתי בנייד בברכה

למעלה