שלום

יונתנטן

New member
שלום

אני בקפוראה עכשיו. עדיין אין לי חגורה ירוקה עדיין. אני לומד חודש ו... יש לי שאלה בקשר למילואה (כתבתי טוב?) אני לא מצליח להרים את הרגל בביעטה הזאת בכלל. ממש נמוך. וכול החברים שלי מצליחים. והם חדשים כמוני. מישהו יודע מה הבעיה שלי ואיך אני פותר אותה?

שלום שלום ../images/Emo13.gif

יכולות להיות לזה כמה סיבות. זה יכול להיות של שרירים חלשים - לגוף שלך קשה פיזית להרים את הרגל גבוה יותר. אם זו הבעיה סביר שזה פשוט ישתפר עם הזמן. סיבות אחרות יכולות להיות טכניקה לא נכונה - החל מזווית לא נכונה של האגן או הרגל, מה שמקשה עליך להרים אותה, או תנופה לא טובה (ואז גם צריך להשקיע יותר מאמץ להחזיק את הרגל גבוה). אני לא יודעת אם התכוונת למיאלואה ג'י-פרנצ'י, או מיאלואה ג'י-קומפסו, אבל בגדול אלה הסיבות לשתיהן. אם זו בעיה של טכניקה, יהיה קשה לעזור דרך הפורום בלי לראות מה אתה עושה - כדאי לשאול את המאמן. והשרירים עצמם יתחזקו עם הזמן ויהיה לך יותר קל להרים את הרגל גבוה (בכל הבעיטות).

יונתנטן

New member
תודה!

כבר חשבתי שאנשים נשארו במקלטים.. חחח. ואיך אני משפר את המקקו? אני מתמאמן עליו כבר חצי שנה והוא עדיין יוצא לי עקום :(

מתאמן עוד מלא:)

אני יכולה להגיד בגאון שאני מתאמנת על מקקו והוא עדיין לא יוצא לי משהו, אבל העיקר להתאמן... אתה יכול לבקש מהמאמן שלך לבדוק "מה בידיוק הבעייה". לגבי המילואה, מה שלי עזרלשפר אותה, זה לשים לב שהבעיטה היא בפלקס , זה עזר לי להריםאתהרגל יותר ולהחזיק אתהרגל יותר ישרה.

יונתנטן

New member
הרגל צריכה להיות בפלקס? באמת?

המון תודות! אני אנסה את זה בלי נדר היום. תודה רבה שבת שלום!

יונתנטן

New member
העקב..

טוב תודה על כל העצות! שבוע טוב! כנראה שאני יהיה פה הרבה בפורום חח

wolfeyes30

New member
עוד טיפ

תדמיין מטרה אם תנסה לפגוע במטרה דמיונית (או לא דמיונית) תחשוב פחות על הבעיטה עצמה ואז היא תצא יותר טוב זה משפר גם את שמירת המבט קדימה (חשוב מאוד) וגם את האפקטיביות של הבעיטה בהמשך טכנית... בשביל זה יש מאמן/תלמידים אחרים

יונתנטן

New member
אה הא

תודה רבה גם לך. אני תמיד נותן את העצה הזאת ורק לעצמי לא נתתי חח. תודה רבה ושבת שלום

mamute

New member
שיפור בעיטות

האמת, נתנו לך אחלה טיפים כאן, באמת כדאי לנסות. אבל הכי טוב זה לשאול את המאמן שלך. תראה לו את הבעיטה ותבקש ממנו להסביר לך איך לשפר. כי בלי לראות ממש מה אתה עושה, קשה לתת לך תשובה. זה יכול להיות מלא מלא דברים, אפילו איך שאתה שם את הידיים על הרצפה (אם התכוונת למיאלואה ג'י קומפסו)! אז תבקש מהמאמן לראות ושיסביר. הוא גם יעריך אותך על זה שאתה מבקש לשפר את הטכניקה שלך...

Kalimac

New member
מנסיון אישי

לעבוד עם כסא מאוד יכול לעזור לתת גם שליטה, גם כיוון, וגם דיוק. כמובן, יש כסאות בגבהים שונים, אז אפשר להתנסות לראות מה הכי נוח.

למעלה