שלום!

s h e r m a n

New member
שלום!

מכיוון שאני מתחיל להתאמן לצבא יוצא לי לעמוד הרבה על הרגליים, ללכת ולרוץ... לאחר כ-4 שעות של פעילות הברכיים שלי מתחילות לכאוב מאוד, הרופא שעימו דיברתי טוען שמיכוון שצמחתי וגבהתי מהר הרקמות הרכות (בעיקר סחוס) לא הספיקו להדביק את קצב גדילתן של העצמות (כונדרומליציה). רציתי לדעת מה אני יכול לעשות בנושא? כמו כן שמעתי על טיפול מסויים שמשתמשים בו במגנטים רציתי לדעת אם שמעת על הטיפול הזה (הוא נראה קצת כמו MRI) ורציתי לברר לגביי יעילותו. גם התחלתי ללבוש תחבושת אלסטית לברכיים מסוג שנראה כמו גרב ורציתי לדעת גם על יעילות תחבושות אלו. אם תוכל גם לספק לי הסברים לגביי הכונדרומליציה אודה לך מאוד... תודה רבה רבה מראש

כונדרומלציה

הטיפול בעיקר מתבסס על פיזיותרפיה, תומכים אלסטיים לברך ותרופות נוגדות דלקת. מקרים קשים ונדירים מגיעים לניתוח, הרוב מסתדרים עם הזמן. מגנטים שייכים לתחום רפואת האליל למיטב הבנתי. הסיבות לבעיה לא מובנות כ"כ טוב, כנראה מדובר בבעיה מכנית של עומס יתר במפרק הפיקה שיוצר עומס יתר על הסחוס ופגיעה בו.

s h e r m a n

New member
תודה....יש לי עוד שאלה....

עד כמה הפיזיותרפיה תעזור לי? זה מאוד מאוד מאוד חשוב לי לטפל בבעיה הזאת, מכיוון שאני רוצה להגיע ליחידה מובחרת ואני רוצה להיות בכושר להיות מסוגל לעמוד על הרגליים הרבה שעות... אתה חושב שאני אוכל לטפל בבעיה הזאת עד לצבא? ממש ממש תודה לך על התשובה . הפורום הזה פשוט הפורום הכי מועיל לפי דעתי!!

פיזיותרפיה

פיזיותרפיה בד"כ מאוד עוזרת, אבל הבעיות חוזרות כאשר מפסיקים את הטיפול. כך שהתמדה זה המפתח להצלחה.

s h e r m a n

New member
לפי הבדיקות שעשו לי,אין לי דלקת.

זה רק שחיקה של הסחוס... אז אתה אומר שפיזיותרפיה תעזור..זה אחלה. 1. מה עם התחבושת האלסטית? היא גם תעזור? 2. תוך כמה זמן הפיזיותרפיה אמורה להשפיע? 3. והאם ריצה קלה למרחקים ארוכים תעזור או רק תשחוק יותר את הסחוס? אני מצטער על כל השאלות...פשוט זה ממש ממש חשוב לי , אין לך מושג כמה אתה עוזר לי, וכמה הפורום הזה זה מתנה לכל אוכלוסיית תפוז.. תודה רבה מראש,עידן.

כונדרומלציה

תחבושת אלסטית יכולה להקל כאב, אבל ברכיה טובה עושה את זה יותר טוב. אין שחיקה מוגברת מריצה. הפיזיותרפיה מתחילה לעבוד אחרי מספר טיפולים ולעיתים בהתחלה יש אפילו החמרת כאב.

s h e r m a n

New member
מה זאת אומרת ברכייה?

יש לי תחבושת כזאת שקניתי פעם,רופא אורתופד שלח אותי לקנות אותה,היא עלתה 250 שקל. היא מתלבשת סביב הברך וקצת למטה מהברך וגם קצת מעל הברך לתוך הירך.. יש לה באמצע כמו מן טבעת כזאת וחור כזה. לא כתוב השם שלה,רק כמו סימן כזה של שתי ווים. תבדוק מסרים בבקשה...שלחתי לך משהו.

s h e r m a n

New member
מקפיץ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה