שלום..

girl547

New member
שלום..

אני לא בטוחה שפניתי לכתובת הנכונה, אבל אני אשמח לכל פיסת מידע שתינתן לי. אני בת 18 וחצי, ורציתי לדעת מהם התסמינים של דכאון. בין אם במצב קל או קשה יותר. באופן כללי, לא חובה לרדת לעומק הפרטים... תודה..

girl יקרה האם הראש באדמה?

"אנחנו זן נדיר, ציפור משונה החלומות באוויר, הראש באדמה." זה המוטו שבחרת לך האם נוא מעיד על מצב רוחך? לדיכאון מספר תסמינים שמייד אפרט את חלקם אולם כדאי לקחת בחשבון שלא כל מי שיש לו תסמין או אפילו תסמינים הוא בדכאון. זה קשור גם לתדירות וגם לעוצמה ולמרכיבים נוספים. אבחנות רצוי שיעשו בידי אנשי מקצוע ואני בהחלט ממליץ לך להיוועץ עמם. חלק מהתסמינים האפשריים הם העדר שמחת חיים, פסימיות, חוסר עינין, הפרעות בשינה, הפרעות באכילה. מידע נוסף תוכלי לקבל בפורום ייעוץ פסיכולוגי. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=52 מקווה שקצת הבהרתי,

girl547

New member
תודה על התגובה..

האם אני אוכל לקבל גם כאן מעט עזרה ומענה, או שהכתובת הנכונה יותר היא בפורום ייעוץ פסיכולוגי? פשוט לפי מה שכתבת, אני מזהה בעצמי בהחלט כמה מהתסמינים שזה חוסר שמחת חיים, פסימיות, חוסר עניין ועוד כמה דברים מהסוג הזה...הפרעות בשינה ובאכילה אין לי..לא עד כמה שידוע לי. בגדול, באים לי גלים ענקיים של תחושת ייאוש ומין חוסר עניין כזה מכל מה שסובב אותי, קשה לי בדיוק להסביר מה אני מרגישה..כאילו רגע אחד אני רגילה ורגע אחר פתאום בלי סיבה נוחת עליי גל של תחושה דכאונית כזאת..וברגע שזה קורה אני מרגישה שכלום כבר לא מעניין אותי ולא אכפת לי...ואני רק רוצה לשנות את המצב... זאת בערך הדרך שיכולתי לתאר את המצב שלי..למרות שדי קשה לי להפוך את זה למוחשי ומובן.

girl547

New member
ועוד משהו ששכחתי לציין...

כשכתבתי את המוטו לא היה לו קשר למצב שלי... כרגע במצב הנוכחי אני יכולה למצוא אותו די מתאים...

למעלה