שמי מיכל ואני מטפלת אנרגטית

שמי מיכל ואני מטפלת אנרגטית ../images/Emo22.gif

על פי דרך מאד מיוחדת ומאד מקורית דרך בת למעלה מחמשת אלפים שנה. הרפואה היהודית- על פי דרכו של הרמב"ם. אין עדין מכללה בארץ שמכשירה מטפלים לשיטה הזו. אין צורך להיות דתי על מנת ללמוד את השיטה. הכל כל כך פשוט ונמצא מתחת לאפנו. אפשר לקרוא את הכרטיס האישי שלי ולהבין מעט את המסר. אני לא דתיה, אני בחורה מאמינה בעצמי באהבה ובבורא עולם.

שלום מיכל.

קודם כל תודה רבה על השיתוף. אני כבר הרבה זמן מחפשת ידע על רפואת הרמב"ם. תוכלי לספר איפה למדת? את מעבירה סדנאות בנושא? אולי ספרים מומלצים? אולי תוכלי לספר קצת על הפילוסופיה, איך מאבחנים ובאיזה כלים מטפלים. תודה

טיפ טיפונת על קצה המזלג../images/Emo9.gif

היי קרן אור את הידע שיש לי למדתי או יותר נכון נזכרתי בו בעזרת אישה מדהימה הטוענת שהיא צאצאית ישירה של הרמב"ם. נשמע תמוהה יחד עם זאת זאת האמת... ראיתי אילן יוחסין של המשפחה. בכל אופן את הדרך אני לומדת בצורה תאורטית ומעשית כבר למעלה משש שנים בצורה יחידנית וקבוצתית. היום אני רשאית גם להעביר בעצמי הרצאות וסדנאות. אי אפשר למצוא את החומר בספרות. אפשר לגעת בנקודות מזעריות. המקור הכי רציני לדרך טיפול זו מצויה בזהר הקדוש. על מנת להכנס אל הרזים והצפנים צריך ללמוד מושגי יסוד מעולם הקבלה. אם נשמתך כוונה אותך לחפש חומר בנושא אז כנראה נשמתך מחוברת בצורה זו או אחרת אל תורתו של הרמב"ם ואל דרך הריפוי שהשתמש בה. עליך קודם כל להגיע לסוג של שלמות עצמית, ללמוד להתחבר אל נשמתך ונשמתך העליונה. ואז תבוא לך נקודת ההארה בה תגלי שכל הידע מצוי בעצם בראשך במוחך ומונח לך על כף ידך. הכל כל כך פשוט יותר ממה שאת משערת. הרפואנ הזו נקראת רפואת העם בגלל פשטותה. הכלי שאיתו אני מאבחנת היא הנומרולוגיה הקבלית: כלי עוצמתי מדויק להפליא, מקצר תהליכים ומאד פשוט ללמידה ולאבחון. כלי הטיפול שבהם אני מגישה עזרה: שיחות בנושא שינוי דפוסי חשיבה והתנהגות כמובן המטרה להביא את הזולת לחשיבה חיובית וככה לגרום למערכת החיסון שלו לאזן את עצמה. כלי טיפול נוסף: טיפול אנרגטי הילינג- בעזרת אנרגית הקודש. טיפול משמר: שימוש בצמחי מרפא טבעיים הגדלים במדינה שלנו, השמוש בהם בעיקר ע"י חליטה ושתית תה. נכון שהכל כל כך פשוט?
אם תרצי פרטים נוספים אנא פני אל תיבת המסרים שלי אני לא רוצה להשמע כמפרסמת, אלא אם רחל תרשה לי... בהצלחה

דרך חמודה לפרסום../images/Emo151.gif

נדמה לי שראיתי את שמך כמנהלת פורום ? אנא ספרי עוד

היי רחל ותודה על קבלת הפנים../images/Emo24.gif

במספר הכניסות שלי למטה חשפתי מעט מהפילוסופיה שלי. אני אשמח לשתף אתכם בה ככל שאוכל בדינמיקה שתתפתח בהמשך במסגרת שאלות או הודעות כשתהיה לי היכולת להביע את דעתי האישית וידיעותי. צרפתי לכמה תשובות לינקים לפורום מודעות פנימית אותו אני מנהלת תחת דפי תפוז. אני מאד מעונינת ליצור שיתוף בין הפורומים השונים שנוגעים בנושאים דומים. בבסיס אני יצרתי קהילה שמנסה לטפל בעצמה ע"י שאלת השאלות הנכונות במטרה להגיע לשורש כל בעיה. הרעיון הוא לצאת אל מסע אל נבכי הנשמה וככה למצוא סיבות לסמפטומים כאלו או אחרים בעצמנו. מכוון שלפורום שאת מנהלת נכנסים מטפלים זאת אומרת אנשים שכבר מזמן בחרו לצאת למסע אל נבכי הנשמה וכבר נמצאים בדרך, אז בהחלט יש מקום לשיתוף פעולה מהסוג שהצגתי למעלה. אני אשמח לתת תשובות לשאלות.

שיתופים

כל שיתוף מפרה מבורך . בשביל מה אנחנן כאן אם לא כדי לעשות טוב.

../images/Emo8.gifאם רחל מרשה אז....

שלום מיכל. רפואת הרמב"ם נשמעת לי מרתקת באוד. אני סטודנטית לרפואה סינית וגם מזה אני בעננים! אני יודעת שישנם המון דברים מקבילים בין שתי הרפואות. הייתי שמחה לשמוע עוד..... היום אני מנסה לחקור מחלות פרקים ניווניות. כמו ראומטואיד ארטריס, אוסטאוארטריטיס ומחלות פרקים בכלל שקשורות לאצבעות כפות הידיים. אני מנסה לחקור את המחלה מכל היבט אפשרי: גורמים נפשיים, גורמים פיזיים, על פי הרפואה המערבית, הסינית, דרכי התמודדות, ריפוי בעזרת דיקור, צמחים, תזונה, שמנים וכל דבר אפשרי אחר. אם תוכלי לתרום לי בנושא אודה לך מאוד. דרך אגב. בהתחלה כתבתי את ההודעה כמסר אישי, אבל אולי זה מעניין עוד מטפלים). תודה

היי קרן- ראשית אני זקוקה ל...../images/Emo22.gif

תרגום כל שם מחלה לעברית בעזרת האותיות הראשונות שעולות במחשבתך. כפי שהסברתי אני מאבחנת בעזרת הנומרולוגיה הקבלית. תרגמי לי את שם המחלה ואנסה לכוון אותך. לדוגמא: כפות ידיים. מחלה נוונית. שורש כף היד. פרקים. אצבעות. כפי שהצגת את הנושא אני מציעה לך להתרכז בראש פרק ששמו איזון. אזור הידיים שלנו בגוף האדם מדבר על איזון הגוף. איזון בין ארבעת יסודות עולם: אויר, אדמה, מים ואש. הידיים ממוקמות באזור שמתחבר בהתחלה לאויר, כי הם ממוקמות בגוף מאזור 2 ס"מ מעל הטבור ומעלה. יש לנו שתי ידיים: יד ימין ויד שמאל. מכאן שימין= הצד הניקבי= יסוד המים. שמאל= הצד הזכרי=יסוד האש. אם אדם סובל מכאבים ביד ימין הווה אומר שיש לו כנראה בעיה בלתת . אם אדם סובל ביד שמאל יש לו בעיה בלקבל. מה? לקבל מציאות , לפרגן לזולת, לעזור לאחר לעזור לעצמו- זה בפאן היפשי פסיכולוגי. אם אדם סובל מבעיות בשורש כף היד מסקנה שיש לו חסימה אנרגטית באזור זה. מה סיבת החסימה? בעיה שורשית שמתחברת לנושא ההשרדות בחייו. איך אפשר לטפל באדם כזה? ראשית לא כל המטופלים סובלים מאותה בעיה בדיוק לכן כל טיפול צריך להיות אינדוידואלי לאדם עצמו וחיבים לדעת את שמו. חייבים לנהל איתו שיחה ראשונית על מנת לדלות מקסימום פרטים עליו ועל אורח חייו. לכן היתי ממליצה לך גם לקחת קורס בפסיכולוגיה כדי שיהיו בידיך עוד כלים לתקשורת עם המטופל. אדם הסובל מכאבי פרקים ומחלות שהזכרת למעלה לאחר האבחון יכול לקבל טיפול אנרגטי, תחזוקה שוטפת בעזרת צמחי המרפא המתאימים למקום: נניח לדוגמא הנ"ל ישתה מיץ כרפס במשך 40 יום. בחירת שם הצמח לא נעשתה על פי תכונות המרפא שלו אלא על פי האות הראשונה של הצמח: כרפס= כ כף יד - כ שימי לב שצורת עלי הכרפס מזכירה אצבעות כף יד. האם הבנת את הפשטות של השיטה? לגבי שמנים ארומתיים רפואיים אז כאן נכנס האלמנט היותר עמוק של העיסוי והמגע הפיסי בו אני לא נוגעת. לגבי דיקור סיני זו לא המומחיות שלי. תזונה אפשר לתת עצה לאדם להתרחק מקפה מהסיבה שקפה משתן ומוציא את כל המינרלים החיוניים של הגוף בהפרשה החוצה. ישנן עוד דרכים עמוקות יותר לטפל באותה בעיה ואי אפשר ללמוד אותה על רגל אחת. אני מקווה שהכוון שנתתי לך יוריד עבורך תובנות נוספות. בהצלחה

למעלה