** שרשור בוקר היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
העובדות מדברות אחרת. רוב הפרקים עליו כי הוא הכי מעניין! 😃😃😃
רוב הפרקים עליו כי זה מה שעז החליט, כי רק עוז העורך פח יעשה פרק על זה שהיא לא באה לבריכה, זה שהפרקים עליו לא אומר שהם טובים

יש כוכב אחד אמיתי בתוכנית הזאת וזה ג'וזי

dorya

Well-known member
בחורה שהגיעה מוכנה עם יחצן וסוכן. עמוד האינסטגרם שלה מנוהל בצורה מופלאה. לעומת זאת, יהודה כשל בזה שלא לקח מישהו מיקצועי שינהל לו את העמוד כי 40 אלף עוקבים בשביל מישהו שהוא כוכב התוכנית זה הזוי. היה צריך להיות היום עם מינימום 70 אלף.
יהודה פחות חזק באינסטגרם לא קשור לניהול מקצועי של אינסטגרם או לא..

Meirav654

Active member
יהודה פחות חזק באינסטגרם לא קשור לניהול מקצועי של אינסטגרם או לא..
זה קשור מאוד! אני מנהלת עמוד של 50 אלף עוקבים וזה לא קשור לחזק או לא, כל אחד יכול. זו עבודה מקצועית שדורשת עקביות ומאמץ.

dorya

Well-known member
זה קשור מאוד! אני מנהלת עמוד של 50 אלף עוקבים וזה לא קשור לחזק או לא, כל אחד יכול. זו עבודה מקצועית שדורשת עקביות ומאמץ.
לא קשור, תום עם 75 אלף וחבר שלו מנהל לו בצורה די כושלת..

Meirav654

Active member
לא קשור, תום עם 75 אלף וחבר שלו מנהל לו בצורה די כושלת..
העמוד של תום מנוהל מעולה. הוא מעלה הרבה תמונות אישיות. אצל יהודה מעלים תמונה אחת בשבוע. אם אני הייתי מנהלת את העמוד, הוא היה עף למעלה מזמן. מה שכן, יחס הלייקים / עוקבים של יהודה גבוה לעומת השאר שזה טוב, אבל הוא במגמת ירידה בשבועיים האחרונים.

dorya

Well-known member
העמוד של תום מנוהל מעולה. הוא מעלה הרבה תמונות אישיות. אצל יהודה מעלים תמונה אחת בשבוע. אם אני הייתי מנהלת את העמוד, הוא היה עף למעלה מזמן. מה שכן, יחס הלייקים / עוקבים של יהודה גבוה לעומת השאר שזה טוב, אבל הוא במגמת ירידה בשבועיים האחרונים.
בעייני הניהול לא כזה טוב, הוא לא פעיל באופן מיוחד.. אבל זה לא כזה משנה אחרי האח סביר להניח שהם יעלמו..

andersonian

Well-known member
בחורה שהגיעה מוכנה עם יחצן וסוכן. עמוד האינסטגרם שלה מנוהל בצורה מופלאה. לעומת זאת, יהודה כשל בזה שלא לקח מישהו מיקצועי שינהל לו את העמוד כי 40 אלף עוקבים בשביל מישהו שהוא כוכב התוכנית זה הזוי. היה צריך להיות היום עם מינימום 70 אלף.
linor_sabinik's profile picture

linor_sabinik​

Linor sabinik | לינור סביניק​

Big Brother 2021 🧿

Meirav654

Active member
linor_sabinik's profile picture's profile picture

linor_sabinik​

Linor sabinik | לינור סביניק​

Big Brother 2021 🧿
היא הכפילה את העוקבים אחרי שהודחה. אני מהמרת שיהודה יעמוד על מקסימום 80 אלף כשתיגמר התוכנית, כי נשארו רק שבועיים. מדובר כאן בכוח עצום שהוא פיספס, כי סביר להניח שהוא לא ינצח וכוח אינסטגרם זה סוג של רווח בעקיפין שאפשר למנף.

andersonian

Well-known member
היא הכפילה את העוקבים אחרי שהודחה. אני מהמרת שיהודה יעמוד על מקסימום 80 אלף כשתיגמר התוכנית, כי נשארו רק שבועיים. מדובר כאן בכוח עצום שהוא פיספס, כי סביר להניח שהוא לא ינצח וכוח אינסטגרם זה סוג של רווח בעקיפין שאפשר למנף.
מס' העוקבים גדל אחרי הדחה אבל לא עד כדי כך
צריך לדעת לעבוד עם זה....כולל מסיבות פורים עם גל/נטלי דדון/רומי גיאור/כל הסלבס שמפרסמים ברשת

קבצים מצורפים

• 155991025_185594846333158_269192243282578678_n.jpg
    155991025_185594846333158_269192243282578678_n.jpg
    KB 115.1 · צפיות: 10

TalBrit

Well-known member
אלמוג פשוט חסרת ביטחון מול קארין. בקושי מסתכלת לה בעיניים. כל דבר שקארין מספרת שהיא אוהבת בזוגיות אלמוג כזה "אני לא צריכה את זה, אני פשוטה, אני מסכנה, לא צריכה שישקיעו בי, יש לי בעיה לבטוח באנשים..."

בסדר555

Well-known member
אלמוג פשוט חסרת ביטחון מול קארין. בקושי מסתכלת לה בעיניים. כל דבר שקארין מספרת שהיא אוהבת בזוגיות אלמוג כזה "אני לא צריכה את זה, אני פשוטה, אני מסכנה, לא צריכה שישקיעו בי, יש לי בעיה לבטוח באנשים..."
לא יודע איך אפשר להסתדר עם אלמוג, הבחורה דכאונית, צועקת כל הזמן, קנאית, נצלנית

מצב
הנושא נעול.
למעלה